göztep88 yılBugün Göztepemiz’in 88. kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. Göztepemiz’in ismini bugünlere taşıyanları saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz.

Türk futbol tarihine ismini altın harflerle yazdırmış olan kulübümüzün kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Atatürk anıtına çelenk koyduk ve saygı duruşunda bulunduk.

Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş’ın 88. Kuruluş yılımızda yaptığı açıklamada;
“88. Yılımızda efsane tarihimizden aldığımız güç ve oluşturduğumuz ekip ruhu ile yarınlara daha umutlu ve daha güvenle bakıyoruz. Göztepemiz’in büyüklüğü ve profesyonel yönetim anlayışımızla hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğimize inancım sonsuzdur. Bizler bugün burada bayrağımızı daha da yukarılara taşımak için bulunuyoruz. İnişlerimiz, çıkışlarımız olacaktır. Ama hedeften hiçbir zaman sapılmayacaktır. Bu günümüze ve yarınlarımıza kendimizi her zaman yenileyerek ve dersler çıkararak bakacağız. Göztepeli olmanın ayrıcalığını hep hissediyoruz ve gelecek nesillerimize de bunu öğreteceğiz. Yeni efsaneler yaratacağız. 100. Yılımızda daha coşkulu daha güçlü var olabilmek için birlik ve beraberliğimizi bozmayacağız ve bozmak isteyenlere de fırsat vermeyeceğiz.
Kurulduğumuz günden bu güne kadar emeği geçen tüm yönetici, sporcu ve çalışanları saygı ve hürmetle anıyor; 88.yılımızda bizlerle birlikte olan, emeği geçen herkese sonsuz sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Şan ve Şeref dolu 88.yılımız kutlu olsun.” dedi


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.