PTT 1. Lig’in 10. haftasında oynadığımız Adana Demirspor maçının ardından Teknik Direktörümüz Metin Diyadin ve oyuncumuz Hakan Barış açıklamalarda bulundu.

Diyadin “Adana Demirspor’un iyi pas yapan bir takım olduğunu biliyorduk bu yüzden rakibi oynatmamaya yönelik bir oyun anlayışı benimsemeye çalıştık. Önde baskı yaptık. İlk yarı bu konuda başarılı olduk ama ikinci golü de yedikten sonra istediklerimizi sahaya koyamadık. Kısaca geliştirdikleri kontra ataklar ile Pote bizi yendi diyebilirim.” ifadelerini kullandı.

Taraftarların tepkisi hakkında gelen soruya ise Metin Diyadin “Beni tanıyan herkes bilir ben ne zaman ne yapacağımı bilen biriyim, hele konu Göztepe ise daha da dikkatli düşünürüm. Bir karıncayı bile incitmeyecek samimiyete sahibim. Daha iyi olma yönündeki beklenti bende de var ama takımın mihenk taşı olan oyuncuların sakatlığı olsun, formsuzluğu olsun bizi de etkiliyor. Çok büyük beklentimizin olduğu oyunculardan bir türlü beklediğimizi alamıyoruz ama bu sorunu çözecek kişi de benim.” cevabını verdi.

Oyuncumuz Hakan Barış ise yaptığı açıklamada “Kazanmamız gereken bir maçta kötü oynadık ama önümüzde çok önemli bir Karşıyaka maçı var o maçı kazanarak kendimizi affettirmek istiyoruz” dedi.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.