Adnan Süvari Tesisleri

Göztepe Adnan Süvari Tesislerimizde 1 ana 2 yardımcı saha bulunmaktadır. Ana sahamız standartlara uygun ölçülerde hazırlanmıştır. Yardımcı sahalarımız ise oyuncularımızın şut ve istasyon çalışmaları yapmaları için tasarlanmıştır. Ayrıca yardımcı sahalarımızda kalecilerimize özel çalışma alanı da bulunmaktadır.

Tesislerimizin girişinde misafirlerimizi karşıladığımız geniş bir lobimiz mevcuttur. Kulüp çalışanlarımızın ve misafirlerimizin kullanabileceği alt katta 2 ve üst katta 2 olmak üzere toplamda 4 adet ortak kullanım alanımız bulunmaktadır. Son teknoloji kullanılarak tasarlanmış endüstriyel mutfağımızda aynı anda 50 kişiye yemek yeme olanağı sağlanmaktadır.

28 adet odadan oluşan Göztepe Adnan Süvari Tesisleri’mizde oyuncularımızın her biri tek kişilik odalarda istirahatlarını gerçekleştirmektedir. Kart okuma sistemi ile açılan kapıların yan ısıra her odada lcd tv, buzdolabı, kıyafet dolabı ve çalışma masası yer almaktadır. A takım toplantı odası oyuncularımızın ve teknik heyetimizin barkovizyon eşliğinde maç analizlerini izlemek ve takım toplantılarını gerçekleştirmek amacıyla hazırlanmıştır.