20131105_basintoplantisiTeknik Direktörümüz Özgür Zengin bugün basın mensupları ve sosyal medya temsilcilerimizle kulüp binamızın altında bulunan kafede düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. 

Sarıyer maçında saldırıya uğrayan taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerini ileten Teknik Direktörümüz Özgür Zengin; “Sarıyer maçının zor geçeceğini biliyorduk. 3 puanı düşünerek karşılaşmaya hazırlandık. Özellikle maçın ikinci yarısında mücadele seviyemiz arttı ve gol yollarında daha üretken olduk. Gol yollarındaki üretkenliğimizi final vuruşlarına yansıtamadık.” dedi.

Bu hafta oynayacağımız Gümüşhanespor karşılaşmasına mutlak galibiyet parolası ile çıkacağız diyen Teknik Direktörümüz Özgür Zengin; “Alsancak Stadı’nda taraftarımızın itici gücü ile Gümüşhanespor maçını kazanmak istiyoruz. Gümüşhanespor son haftalarda başarılı bir grafik çiziyor. Rakibimizi iyi inceleyerek bu maçı kendi taraftarımız önünde 3 puanla neticelendireceğiz. Ayrıca sağlık ekibimiz göz nezlesi olan oyuncumuz Fatih Yiğen, kasığında ödem oluşan Şaban Genişyürek, Sarıyer maçında sakatlanan oyuncumuz Volkan Özcan ve kalecimiz Yavuz Eraydın’ın tedavilerini hızla sürdürerek Gümüşhanespor maçına yetiştirmeye çalışıyor” dedi.

 

Toplantıya ait fotoğraflar : Toplantıya Göztepe Tv Adına Cemal Korkmaz Katıldı


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.