No image

Bodrumlu Göztepeliler Van’da terör saldırısına uğrayan Karakola yardım etti.

Bodrum’da yaşayan yaklaşık 80 Göztepe taraftarı geçtiğimiz aylarda terör saldırısına uğrayan Van Başkale İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yardım eli uzattı. PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırıda özellikle yemekhanesi büyük zarar gören karakola yardım için toplanan Göztepeli taraftarlar ‘En Batı’dan En Doğu’ya’ ismini verdikleri proje kapsamında karakolun yemekhane bölümünü tadilat ettirdiler.

Bodrumlu Göztepelilerin yaptığı bu yardım nedeniyle, Van Başkale İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından kendilerine bir plaket gönderildi. Kendilerine Bodrum Tayfaaa diyen grup kendilerine gönderilen plaketi Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş’tan teslim aldılar. Taraftarlar Candaş’ı makamında ziyaret ederken, Candaş kendilerine bu yardımlarından dolayı teşekkür ederek, “ İşte bizim ülkemiz böyle güzel. Van’da yaşanan saldırı sonucu zarar gören bir karakolumuza Bodrum’da ki insanlarımız duyarsız kalamıyor. Bu bağı kurmak zor bir şey, bu da sadece bize özgü bir durum. Bu desteği veren herkese teker teker teşekkür ederim” diyerek Göztepeli taraftarlara Van Başkale İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden gelen plaketi teslim etti.
Ziyaret sonrası Bodrumlu Göztepeliler adına açıklamada bulunan Tufan Dağ Van’ın Başkale ilçesinde teröristlerce saldırıya uğrayan karakolun yemekhanesine yaptıkları yardımdan dolayı bir plaket aldıklarını belirterek, “ Yaptığımız yardım nedeniyle bugün sağ olsun emniyet müdürümüz bize bir plaket verdi, Başkale emniyetinden verilmek üzere, temsilen de Bodrum İlçe Emniyet Müdürümüz Can bey plaketi bize teslim etti. Bir nebze Türkiye’nin kanayan yarasına bir parmak bastık Bodrumlu Göztepeliler olarak” dedi.

Kendilerini ‘Göztepe Bodrum Tayfaa’ olarak isimlendiren Bodrumlu Göztepelilerden Emrah Çatak ise, “Bodrum Tayfaa olarak daha öncede Mumcular’da bulunan Dr. Kerim Cangır İlköğretim Okulu için yardım gecesi düzenlemiştik. Bu sefer de ‘En Batı’dan En Doğu’ya’ ismini verdiğimiz projemizi gerçekleştirdik. Bodrum Tayfaa olarak bu tür sosyal projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Bodrum Göztepe Tayfaa

Bodrum Göztepe Tayfaa

Haber Kaynağı: bodrummuhabiri.com

 


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.