No image

Almanya’da doğup, futbol altyapısını burada alan ve Hannover ve Düsseldorf formalarını giydikten sonra 2013’te Çaykur Rize’ye transferiyle Türkiye’ye ayak basan ardından iki sezondur Antalyaspor forması giyen gurbetçi oyuncu, Göztepe’nin geleceğin kulübü olduğunu söyledi.

Göztepe‘nin Antalyaspor’dan renklerine bağladığı 1.88 boyundaki yeni golcüsü Deniz Kadah, Hollanda kampında özel açıklamalarda bulundu. Almanya’da doğup, futbol altyapısını burada alan ve Hannover ve Düsseldorf formalarını giydikten sonra 2013’te Çaykur Rize’ye transferiyle Türkiye’ye ayak basan ardından iki sezondur Antalyaspor forması giyen gurbetçi oyuncu, Göztepe’nin geleceğin kulübü olduğunu söyledi.

HERKES ÇOK SEVİYOR

Müthiş tarihi, muhteşem taraftarı, sağlıklı yapılanması, altyapı ve tesis hamleleriyle Göztepe’nin birçok kulübün önüne geçtiğini dile getiren Deniz, “‘Göztepe’yi sorduğumda herkes tarihi zaferlerinden ve taraftarlarından bahsediyor. Gördüğüm şu ki Göztepe’yi herkes hayranlıkla izliyor. Süper Lig’e müthiş bir renk kattı. Göztepe gelecekte üç büyükleri bile sollar. Ben de inşallah uzun yıllar bu kulübün formasını giyer ve tarihi zaferlere imza atarım” dedi.

RAKİP ÖNEMLİ DEĞİL

Göztepe’nin ilk 6 hafta zorlu rakiplerle oynamasının kendilerini etkilemeyeceğini belirten Kadah, “Rakip farketmez. Biz zaten herkesle oynayacağız. Biz Göztepe’yiz. Büyük bir camiamız ve ateş gibi taraftarımız var. Herkese saygı duyuyoruz ama hep kazanmak istiyoruz” dedi.

“İYİ Kİ BETO BİZİM TAKIMDA”

Bir forvet oyuncusu olarak Portekizli eldiven Beto ile aynı takımda olmanın büyük bir avantaj olduğunu belirten Deniz, “Beto bence Türkiye’nin bir numarası. Geçen sene ona karşı oynadım. Beni çok şaşırttı. Topa vuracağım aniden çıkıyor ve müdahale ediyor. Çizgide mükemmel hamleleri var. Geçen gün antrenmanda topa çıktım, kafayı vurdum. İçimden dedim ki, ‘kesin gol’. Ama adam son saniyede topu çıkardı. Ben çok mutluyum artık çünkü Beto bizim kaleci” dedi.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.