No image

Süper Lig’e çıkan Göztepe’nin deneyimli oyuncusu Emre Aygün, Radyospor’da yayınlanan Haber Aktif programına açıklamalarda bulundu. 

Göztepe’nin deneyimli oyuncusu Emre Aygün, Radyospor’da yayınlanan Haber Aktif programında Emrah Karalinç ile İlker Koç’un canlı yayın konuğu oldu. Göztepe‘deki 3. yılını geçirdiğini belirten başarışı oyuncu Emre Aygün, “Bu sezon lige iyi başladık ama ortalarda düşüşe geçtik. Sonlara doğru toparladık ve üst lige yükseldik” dedi.

Okan Buruk mu? Yılmaz Vural mı?

Sezonun ilk bölümünde beraber çalıştıkları teknik direktör Okan Buruk hakkında da konuşan deneyimli oyuncu Emre Aygün, “Okan Hocamız benim çalıştığım en düzgün insanlardan biriydi. O ayrıldığında da kötü durumda değildik. Arka arkaya 2-3 maç başarısız sonuç alınca görevine son verildi. Onun hakkını da teslim etmek lazım. Ondan sonra Yılmaz Hoca geldi ve takıma olumlu etki etti. Okan Hocayla tam ters karakterler. Yılmaz Hoca hareketli ve eğlenceli. Bu futbolun doğasında olan şeyler. Biz de profesyoneliz. Kontrat süresinde elimizden geleni yapmak zorundayız. Yılmaz Hoca da geldi takıma katkı yaptı ve bir şekilde görevden ayrıldı. Futbolda bunlar var” ifadelerini kullandı.

“Ne istediysek yaptılar”

Yaşım itibariyle futbol anlamında çok süre alamadım ama arka planda özellikle genç arkadaşlarımıza gerekli desteği verdik. Onlar da eksik olmasınlar ne istediysek yaptılar ve sonunda güzel başarılar aldık.

Emre Aygün Göztepe’de Kalacak mı?

Benim sözleşmem bitti zaten Göztepe ile. Onlarla devam edeceğimi zannetmiyorum çünkü onlar Süper Lig’e çıktı ve benim de yaşım biraz ilerledi. Beni düşüneceklerini zannetmiyorum. Ben de başka takımlarla görüşüyorum. Süper Lig’den takımlarla görüşmedim. Şu an görüştüğüm takımlar 1.Lig takımları.

Emre Aygün’ün Göztepe Yorumu

Büyük takımlardan beklentiler neyse Göz Göz için de odur. Uzun yıllar Süper Lig’de kalacaklardır ve orda uzun yıllar kalacaklardır.

Kaynak: Ajansspor


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.