No image

İlk olarak konuşan Erkan Sekman “Özellikle Yeni Malatyaspor maçından sonra Erciyesspor maçını da kazanıp seriye başlamak istiyorduk. Bu maçı kazandığımız için mutluyuz. Taraftarımız belki iyi top oynamadığımızı düşünebilir fakat hedefe giderken burada alınan galibiyetlerin ne kadar önemli olduğunu hepimiz anlayacağız. Taraftarımız gibi biz de çok iyi oynayarak kazanmak istiyoruz ama futbolda önemli olan 3 puan” ifadelerini kullandı.

Erkan’dan sonra mikrofon uzatılan oyuncumuz Oğuzhan Bahadır ise Kayseri Erciyesspor’un ligde bulunduğu konumu hak etmediğini dile getirerek  “Puan durumunda rakibimiz her ne kadar aşağı sıralarda yer alsa da oynadıkları futbol ve takım kalitesi bulundukları yeri hak etmediklerini gösterdi. Bir de rakiplerimiz özellikle bize karşı normal futbolun üzerinde daha istekli oynuyorlar. Bu maçı kazanmak bizim için önemliydi, bunu başardık. Taraftarımız geçen yıl galibiyette ve mağlubiyette nasıl bizi sonuna kadar destekleyip zafere gitmemizde önemli paya sahip oldularsa bu sene de aynı sabırla bizlere güvenmelerini ve desteklemelerini istiyoruz” dedi.
Son olarak söz alan Hakan Barış ise “3 puan almak futbolda çok önemli. Taraftarımız bizim arkamızda dursun biz bütün baskıları aşıp hedefimize ulaşacağız.” dedi.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.