capture-20130723-161446Genç oyuncularımız İsmail Can Üzüm, Fethi, Özer ve Yoldaş Geçer kendilerini profesyonel yapan imzayı attılar.

Geçtiğimiz yıl altyapımızda başarılı bir sezon geçiren genç oyuncularımız İsmail Can Üzüm, Fethi, Özer ve Yoldaş Geçer Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş, Futbol Direktörümüz Özgür Zengin ve Teknik Direktörümüz Erhan Altın’ın da katıldığı törende kendilerini profesyonel yapan imzayı attılar.

aşkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş;
“Öncelikle bu oyuncuları altyapımızdan profesyonel takımımıza kazandıran Özgür Hocamıza teşekkür ediyoruz. İlerleyen yıllarda altyapımızdan Göztepe kültürü ile yetişen oyuncuları A takımımıza kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.
Futbol Direktörümüz Özgür Zengin ise;
“Hem kulübümüz hem de benim adıma bu imzalar çok anlamlı. Biz kendi altyapımızdan yetişen, Göztepelilik ruhu taşıyan oyuncuları yetiştirmek üzere yola çıktık. Bunun temellerini geçen yıl atmaya başladık. Özellikle 3-4 yıl içersinde Göztepe’nin öz kaynaklarından yetişen oyuncularımızı A takımımıza kazandırmaya devam edeceğiz. Genç oyuncularımızın asıl görevleri şimdi başlıyor. Göztepelilik ruhu ve sorumluluğu ile saha içi ve saha dışındaki hareketlerinde dikkatli olmaları gerekir.” dedi.
Teknik Direktörümüz Erhan Altın;
“Genç oyuncularımız rakipleri arasında iyi mücadele ederek kendilerini ispatlamayı başardılar. Bu oyuncuları bize kazandırdığı için Özgür hocamıza çok teşekkür ediyorum. Genç oyuncularımız A takımımız içersinde de kendilerini kanıtlayarak forma şansı bulacaklarına yürekten inanıyorum.”dedi.

5 yıllık sözleşme imzaladığımız oyuncumuz İsmail Can Üzüm;
“Hayallerim gerçekleşti. Göztepe altyapısında oynadığımız günden beri bugünün hayalini kuruyordum. Profesyonel olmamda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.
3 yıllık sözleşme imzaladığımız oyuncumuz Fethi Özer;
“Heyecanımı ve duygularımız kelimelere dökmem çok zor. Bana olan güveni boşa çıkarmamak için saha içinde ve saha dışında elimden geleni yaparak Göztepe’ye yakışan bir futbolcu olacağım.”dedi.
5 yıllık sözleşme imzaladığımız Yoldaş Geçer; “Göztepe gibi büyük bir takımın profesyonel futbolcusu olmaktan guru duyuyorum. Bana emanet edilen formayı en iyi şekilde temsil edeceğim.” dedi.

Kaynak:Resmi site


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.