No image

Göztepe’nin transferde ezeli rakibi Karşıyaka’nın elinden kaptığı Trabzonsporlu Gökhan Karadeniz “Karşıyaka bu transfer için Trabzonspor’la görüştü. Ancak ben hayallerimin peşinde giderek Göztepeli oldum” dedi.

Karşıyaka bu transfer için Trabzonspor’la görüştü. Ancak ben hayallerimin peşinde giderek Göztepeli oldum” diyen Gökhan Karadeniz, “Gönlümde hep Göztepe vardı. Trabzonsporlu yöneticiler Göztepe ile anlaştıklarını söyleyince hiç düşünmeden imza atmaya geldim. Belki de kariyerimde görebileceğim en ateşli taraftarın karşısına çıkacağım” şeklinde konuştu.

Şu ana kadar 1 kez A2 Milli Takımı’nda oynadığını hatırlatan 25 yaşındaki futbolcu, “Göztepeli Gökhan Karadeniz olarak bir gün mutlaka A Milli Takım formasını giyeceğim. Bir diğer hedefim ise Göztepe ile yeniden Avrupa kupalarına katılmak. Bunların hiçbiri hayal değil” dedi.

2013-14’te gol kralı olarak 2’nci Lig’de şampiyonluk yaşadığı Altınordu’ya da övgüler yağdıran Gökhan, “Altınordu’da yeniden doğdum. Orada güzel günlerim geçti. Yeni sezona genç kadroları ile renk katacaklarına eminim” ifadesini kullandı.

Gökhan Karadeniz Göztepe

Gökhan Karadeniz Göztepe

DHA

 


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.