No image

Göztepeli Oyuncularımız Gökhan Karadeniz ve Salim İyik pazar günü oynayacağımız 1461 Trabzon maçı öncesinde değerlendirmelerde bulundular.

İyi bir takım olduklarını vurgulayan Gökhan Karadeniz “2 haftadır kazanıyoruz, bundan sonra da kazanmaya devam etmek istiyoruz. Baştan beri çok iyi bir takım olduğumuzu biliyorduk fakat taşların yerine oturması gerekiyordu. Hocamız ve yardımcı antrenörlerimiz sağolsunlar bu konuyu aşmayı başardık. Önümüzde kazanmak istediğimiz bir 1461 Trabzon maçı bizi bekliyor. Bu maçta da her zaman olduğu gibi taraftarımıza ihtiyacımız var. Onlarla beraber liderliğe kadar tırmanmak istiyoruz.” dedi.

Genç oyuncumuz Salim İyik ise 1461 Trabzon maçını kazanmak istediklerini belirterek “İyi bir form yakaladık ve bunu devam ettirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Galibiyetleri bir seriye bağlamak ve bu seriyi sürdürmek istiyoruz. 1461 Trabzon maçını da kazanmak için oynayacağız ve inşallah kazanacağız. Pazar günü Manisa’da herkesi bekliyoruz, bizi desteklesinler hak ettiğimiz yere ulaşacağımıza inancım tam.” ifadelerini kullandı.

 

Gökhan Karadeniz Göztepe

Gökhan Karadeniz Göztepe

Salim İyik Göztepe

Salim İyik Göztepe

Haber Kaynağı: Goztepe.org.tr


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.