1392070069522Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta yeni teknik direktörü Suat Kaya ile Sarıyer maçı hazırlıklarını sürdüren Göztepe’de oyuncuların idmanlardaki performansı teknik heyeti mutlu etti. Göreve geldiği ilk gün küm oyunculara aynı mesafede olacağını söyleyen Kaya, “Formalar soyunma odasında asılı. Kim hak ederse sahaya o çıkar. Kısa süre içinde futbolcuların istekli ve hırslı çalışmaları beni mutlu etti. Sarıyer maçı ile Göztepe adına yeni bir sayfa açmak istiyoruz” diye konuştu.

Taraftarlara çağrı
Cumartesi günü DYO Alsancak Stadı’nda taraftar desteğine çok ihtiyaçları olduğunu belirten Suat Kaya, “Göztepe taraftarını anlatmama hiç gerek yok. Cumartesi günü tribünlerde üzerlerine düşeni kesinlikle yapacaklardır. Bizim için lig daha yeni başlıyor. Kalan sekiz haftada neler olacağını herkes görecek” dedi. Öte yandan iyileşen Hasan Ali Durtuluk’ta takımla çalışmalara başladı. Göztepe’de Sarıyer maçı öncesi sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

Göztepe’de 6-3 önde

DYO Alsancak Stadı’nda cumartesi günü Sarıyer ile karşılaşacak olan Göztepe, İstanbul ekibi ile tarihinde 11. randevusana çıkacak. İzmir temsilcisi daha önce oynanan 10 maçta sahadan 6 kez galip ayrılmayı başardı. Sarıyer sahadan 3 kez 3 puan ile ayrılırken aralarındaki 1 maçta beraberlikle sonuçlandı. Sezonun ilk yarısında İstanbul’da oynanan maçta 0-0 sona ermişti. Göztepe ligde 44 puanla 3. sırada yer alırken, Sarıyer’de 28 puanla 13. sırada bulunuyor. Göz-Göz son üç haftada 2 puan toplarken, Martılar, son üç haftada hanelerine 2 puan yazdırdı.


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.