Hentbol  Erkekler Süper Ligi’nde oynadığı 4 maçta 2 galibiyet, 2 mağlubiyet alan Göztepe, yarın Beşiktaş Mogaz’ı konuk edecek.

Bülent Özkul Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 19.00’da başlayacak. GözGöz‘de sakatlığı süren sol kanat Aleksander Pilipovic forma giyemeyecek. Güvenlik gerekçesiyle salona beşiktaş taraftarı alınmayacak. Göztepe Hentbol Antrenörü Feridun Dorak, taraftarın desteği ile Beşiktaş Mogaz’ı mağlup edeceklerine inandığını söyledi. Rakiplerinin çok güçlü olduğuna dikkat çeken Antrenör Dorak, “Karşılaşmaya iyi hazırlandık. Galibiyet için elimizden geleni yapacağız” dedi.

“Taraftarımız Sağduyulu Davranmalı”

Göztepe Hentbol Şube Sorumlusu Deniz Durmaz, Göztepelilerin sağduyulu davranması gerektiğini dile getirdi. Geçen sezon Bornova Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda Beşiktaş Mogaz ile oynanan maçta bazı kişilerin sahaya girdiğini ve kulübün ağır cezalarla karşı karşıya kaldığını hatırlatan Hentbol Şube Sorumlusu Deniz Durmaz, şunları söyledi:
Evimizde kolay kolay rakiplerimize geçit vermiyoruz. Bülent Özkul Spor Salonu’nda taraftarımızın inanılmaz desteğini hissediyoruz. Beşiktaş Mogaz maçında da bu desteği bekliyoruz. Taraftarımız asla bir taşkınlık yapmamalı ve bizi motive etmeli.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.