No image

Göztepe ve Adana Demirspor PTT 1.Lig 10. Hafta maçında İzmir Atatürk Stad’ında karşılaşacak. Göztepe Adana Demirspor Maçı Canlı İzle Hangi Kanalda canlı yayınlanacak, ne zaman ve saat kaçta başlayacak?Göztepe – Adana Demirspor Maçının detayları haberimizin içinde.

Göztepe Adana Demirspor maçını Hakem Serkan Tokat Müsabakayı yönetecek ve Göztepe Adana Demirspor Maçı kesintisiz canlı TRT Spor ekranından naklen yayınlanacak Maçı sitemiz üzerinden canlı izleyebilirsiniz.

PTT 1.Lig 10. Hafta maçında Göztepe evinde Adana Demirspor ile karşı karşıya gelecek. Bu zorlu mücadele 29 Ekim 2015 Perşembe günü saat: 20.00 da İzmir Atatürk stadında oynanacak. Göztepe Adana Demirspor maçında hakem Serkan Tokat düdük çalacak.

Göztepe Adana Demirspor maçı TV’den ve İnternet üzerinden TRT Spor ekranından canlı yayınlanacak ve sitemiz üzerinden canlı izleyebileceksiniz. Göztepe Adana Demirspor PTT 1.Lig 10. Hafta mücadelesinin Özet görüntülerini ve Gollerini maçın sonrasında TRT Spor’un web sitesinden ve Göztepe Tv Facebook sayfamızdan anında izleyebilirsiniz.

Göztepe Adana Demirspor Maç Bilgileri: PTT 1.Lig 10. Hafta, Maç: Göztepe – Adana Demirspor, Tarih: 29 Ekim 2015 Perşembe, Saat: 20.00, Stat: İzmir Atatürk, Hakem: Serkan Tokat, Yayın: TRT Spor.

Göztepe Adana Demirspor Canlı Yayın İzlemek için Tıklayınız!


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.