No image

3-3 sona eren Göztepe-Bandırmaspor maçının ardından Teknik Direktörümüz Okan Buruk ve oyuncularımız Salim ile Leo açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk: Kesinlikle kazanmak için sahaya çıktığımız bir maçtı, sahadan 1 puanla ayrıldığımız için üzgünüz. İlk dakikadan itibaren golü aradık. İlk yarıya 2-0 girebilirdik ama serbest vuruştan topu ağlarımızda gördük. Daha sonra 2. yarı 3-1’i yakaladık ve yine gol poziyonlarına girdik. Belli bir dakikadan sonra şanssızlıklar başladı bizim için. Yediğimiz gol, sakatlıklar, çok komik 2 kırmızı kart. Bir anda 9 kişi kaldık sahada, Doğa da sakat sakat devam etti. Oyuncularım yine de maçı kazanmak için çabaladılar, 3 puanı alamadığımız için üzgünüz artık önümüzdeki maça konsantre olacağız.

İki takım da futbol oynamaya çalıştı fakat sahada formsuz bir isim vardı o da hakemdi. Sadece bizim değil malesef bu her takımın başına geliyor tüm kayıplarımıza rağmen biz önümüzdeki maça odaklanmak zorundayız.

Leo Schwechlen: 2 farklı öne geçtiğimiz bir karşılaşmaydı. Oyundaki sakatlıklar ve kırmızı kartlar bizi olumsuz etkiledi. Kendi evimizde kazanabileceğimiz bir karşılaşmaydı ama malesef sahadan berabere ayrıldık. Söylenecek çok söz yok, üzgünüz.

Salim İyik: Kazanmak için sahaya çıktığımız bir maçtı. Sakatlıklar ve kartların üst üste gelmesi maçın kaderini değiştirdi. Sahadan 1 puanla ayrıldığımız için üzgünüz.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.