No image

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Bodrum Göztepe Futbol Okulu tarafından, futbolu seven ancak uygun şartlarda oynama ve kendini geliştirme imkanı bulamayan çocuklar için başlatılan “Bir krampon da sen ol” adlı sosyal sorumluluk projesinin tanıtımı için oynanan gösteri maçında hakemlik yaptı.

Okulda eğitim gören minik futbolcular, Göztepe yöneticileri ve oyuncular Kaan Çakır ile Emre Kızılırmak’tan oluşan büyükler takımına karşı mücadele etti. 20 dakika süren karşılaşmada düdük çalan Göztep Başkanı Mehmet Sepil, oldukça iyi bir maç yönetti. Minikler ağabeylerini 3-2 yenerken karşılaşmayı izleyenler keyifli anlar yaşadı.

Başkan Mehmet Sepil küçük futbolcuların oldukça iyi bir performans gösterdiği söyledi.Sepil, “Büyükler çok formsuzdu. Hakem olarak çok adil bir mücadele yönettim. Miniklerimize hiç yardımcı olmadım” dedi. Sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini belirten Göztepe Başkanı Sepil, “Futbol tüm dünyada özellikle gençlerin ve çocukların ilgisini çekiyor. Çocuklarımıza okulumuzda en iyi imkanları sağlayacağız. Kramponlarını, formalarını, malzemelerini, futbol oynayacakları yerleri temin için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Mehmet Sepil

Mehmet Sepil


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.