No image

Göztepe camiasının taraftar dernekleri, grupları, sosyal medya oluşumları, İzmir Belediye seçimlerinde aday olan başkan adaylarına seslendi.

goztepe spor kulubu orjinal logo

Aşağıda İsimleri Yazılı Sayın Belediye Başkan Adayları

İki Konuyu Sizlere Bu Duyurumuzla Açık Olarak İfade etmek isteriz.

Futbolun sahada ve adil rekabet şartları içerisinde oynanması ilkesine yok olma pahasına sıkı sıkıya bağlı Göztepeliler olarak diğer bütün şehirlerdeki adaylardan beklenen saha içine etkisi olan, rakiplerimizi sahada değil masada saf dışı bırakmamızı sağlayan her türlü haksız rekabet yaratıcı destek ve faydayı asla kabul etmiyoruz. Bu tarz vaatlerle kapımıza gelmeyin. Adil ve sportmence rekabet ve siyasi çıkardan bağımsız topluma fayda destekleriniz için gelecekseniz başımızın üzerinde yeriniz var.

Kuşkusuz hepinizin ilk hedefi şehrinizi veya ilçenizi sadece Türkiye’de değil Dünya’da da bir marka şehir haline getirmektir. Dünya’da marka şehir olmuş bütün şehirlerin en önemli lokomotifi o şehre ruh ve aidiyet vermiş spor kulüpleridir. Bütün objektif kriterleregöre görev almaya talip olduğunuz yerel birimin en önemli sportif değeri Göztepe’mizdir. Göztepe’mizin şehrimizin ve ilçelerimizin marka olması için alacağı yolda en önemli lokomotifi olacağı aşikârdır. Bu lokomotifin en önemli yakıtıysa bu şehrin gençleridir. Gençlerin spor imkânına kavuşacağı, çabalarının şehre ve kendilerine fayda sağlayacağı en önemli ivme spor sahaları, spor alanları ve spor kulübümüzdür.

İŞTE BU İKİ ÖNEMLİ TESPİTİMİZİN IŞIĞINDA TALİP OLDUĞUNUZ GÖREVE GELDİĞİNİZ ANDA YAPILACAKLAR LİSTESİNDE GÖZTEPE’MİZ İLE İLGİLİ OLANLARI BU SÜREÇTE ÖĞRENMEK EN TEMEL HAKKIMIZDIR.

EN KISA ZAMAN DİLİMİNDE GÖZTEPE’MİZLE İLGİLİ SOMUT ÇALIŞMALARINIZI KAMUOYU VE BİZLERİN DİKKATİNE SUNMANIZI BEKLİYORUZ.

GÖZTEPE TARAFTARLARI

GÖZTEPELİST ORGANİZASYONU – GÖZGÖZTV – GÖZTEPE TV  – GÖZTEPELİLER.COM

GÖZTEPE.COM – GÖZTEPE.NET – GÖZGÖZ AVRUPA

GÖZTEPE YALI DERNEĞİ – GÖZTEPE TARAFTAR DERNEĞİ -FORZA GÖZTEPE –ARMA KENAR MAHALLE

GÖZTEPE’YE HİZMET DERNEĞİ – GÖZTEPE KADINLAR KOLU

izmir belediye baskan adaylari chp akp 2019


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.