No image

TFF 1. Ligi’nde Göztepe’nin altyapısında yetişen genç kaleci Göktuğ Bakırbaş’ın sakatlığı Göztepelileri korkuttu.

Urla Adnan Süvari Tesisleri‘nde antrenmanda bir hava topu mücadelesinde yüzüne darbe alan Göztepe‘nin 20 yaşındaki genç kalecisi Göktuğ Bakırbaş, kanlar içinde yerde kaldı. Hastaneye götürülen Göktuğ Bakırbaş‘ın burnunda kırık tespit edildi.

Göktuğ Bakırbaş Özel Maskeyle Kaleyi Koruyacak

TFF 1. Ligi‘nde bu sezon Günay Güvenç‘in arkasında yedek bekleyen Göktuğ Bakırbaş’ı tedavisinin ardından taburcu edilirken GözGöz teknik direktörü Okan Buruk‘un görev vermesi ve ihtiyaç olması halinde özel bir maskeyle kaleyi koruyabileceği belirtildi.

Göztepe Altyapısında yetişen ve bu sezon 2 kupa maçında kaleyi koruyan genç file bekçisinin Türkiye futbol direktörü Fatih Terim‘in de izlediği Göztepe-Karagümrük maçındaki harika performansı nedeniyle Ümit Milli Takım‘a davet edileceği bildirilmişti. Yaş gruplarında 11 kez milli olan Göktuğ Bakırbaş’ın sakatlığının bu duruma engel olmadığı öğrenildi. Emrecan ve Tanju’nun tedavisinin sürdüğü Göztepe’de sakatlığı nedeniyle Giresunspor maçında oynamayan Gençer Cansev’in durumu belirsizliğini koruyor. Cezalı olan Adis Jahovic ve Gökhan Karadeniz ise Boluspor randevusunda yok.

Göztepeliler Biletlere Hücum Etti

Göztepe-Boluspor maçının 20 TL‘den satışa çıkan maraton tribün biletleri çok kısa bir sürede tükendi. TFF 1. Lig‘de bu sezon güzel bir başarı grafiği sergileyen Göztepe, taraftarlarını şimdiden büyük bir heyecana sokmuş durumda. Göztepelilerin, Boluspor maçında tribünlerin tamamını doldurması bekleniyor. DHA


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.