No image

TFF 1. Lig’de 4 Aralık Pazar günü lider Yeni Malatyaspor’u konuk edecek Göztepe’nin teknik direktörü Okan Buruk, taraftarlarının yanlarında olmalarının çok büyük bir avantaj olduğunu söyledi.

TFF 1. Lig‘de Göztepe teknik direktörü Okan Buruk, yaptığı yazılı açıklamada, pazar günü kendi evlerinde lider Yeni Malatyaspor‘a karşı çok önemli ve kritik bir maça çıkacaklarını belirtti.

Liderle mücadele edecek olmalarının ve son 2 haftadır istemedikleri şekilde puan kayıpları yaşamalarının bu maçın önemini daha da arttırdığını bildiren GözGöz teknik direktörü Okan Buruk, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Özellikle kendi sahamızda, taraftarlarımızın önünde hem oyun hem de sonuç anlamında başarılı bir grafiğimiz var ve  bunu sürdürmek istiyoruz. Kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. Bu maçı kazanarak Yeni Malatyaspor ile puan  farkını eritmek ve altımızdaki rakiplerimiz ile puan farkını yükseltmek amacındayız. Bizim itici gücümüz olan  taraftarımızın bu maçta da yanımızda olmasını bekliyoruz. Zaten bu beklentimize her zaman fazlasıyla yanıt verdiler. Taraftarımızın sadece bize destek vermesini, bunun dışında hiçbir kötü olayın yaşanmamasını istiyoruz. Biz de saha içinde futbola odaklanarak, iyi futbol oynayarak ve kazanmak için elimizden geleni yaparak bunu destekleyeceğiz. İnşallah maç sonunda yine hep beraber seviniriz.

TFF 1. Lig’de 4 Aralık Pazar günü saat 18.30’da başlayacak Göztepe-Yeni Malatyaspor karşılaşması, Bornova  Stadı’nda oynanacak.

Göztepe’nin pazar günü Bornova Doğanlar Stadı’nda karşılaşacağı Yeni Malatyaspor’da daha önceki dönemlerde Göztepe formasını giyen futbolcular eski takımlarına rakip olacak. Kaleci Vedat Kapurtu, Erkan Sekman, Osman Fırat ve Mehmet Sak Yeni Malatyaspor’un kadrosunda karşılaşmaya bu kez rakip olarak başlayacak.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.