No image

TFF 1. Lig’de Balıkesirspor’la evinde berabere kalan Göztepe’de, Başkan Vekili Talat Papatya açıklamalarda bulundu.

Göztepe Başkan Vekili Talat Papatya, “Taraftarımız müsterih olsun. Halen Süper Lig potasındayız ve konumumuzu sezon sonuna kadar koruyacağız. Taraftarımız anın tadını çıkarmalı. Uzun maratonda engellerle karşılaşacağız, futbolun doğasında bunlar var. Teknik ekibimiz, futbolcularımız ve yönetim başarıyı sağlamak için gece gündüz çalışıyor. Şu an bizim yerimizde olmak isteyen onlarca kulüp var. Bu hafta deplasmanda oynayacağımız Şanlıurfaspor maçını kazanarak bizi sevenlerin yüzünü güldüreceğiz” diye konuştu.

Göztepe Teknik Direktörü Okan Buruk‘un Balıkesirspor maçı sonrası futbolcuları eleştirmesini normal karşıladıklarını belirten Göztepe başkan vekili Talat Papatya, “Okan Buruk hoca bu takımın teknik direktörü ve ağabeyi. Bir baba evladını nasıl uyarıyorsa, Okan hoca da oyuncularını ikaz edebilir. Futbolcular bundan rahatsız olmadı. İdmanda takımı yalnız bırakmıyoruz, yüksek bir moralle Şanlıurfaspor maçına hazırlanıyoruz” dedi.

Puan kaybettikleri Denizlispor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve Balıkesirspor maçlarında önemli eksiklerinin olduğunu hatırlatan Göz Göz başkan vekili Talat Papatya, “Yeni transfelerimiz de hazır değildi. Artık onlar da toparlanmalı. Oyuncuları 10 haftada hazır olsun diye almadık. Yenilerden Şanlıurfaspor karşılaşmasında maksimum verim bekliyoruz” ifadesini kullandı.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.