No image

Haftayı küme düşme potasında kapatarak taraftarlarını üzen Göztepe’de Başkan vekili Talat Papatya, taraftara kenetlenme çağrısında bulundu.

Süper Lig ekiplerinden Göztepe’nin Başkan vekili Talat Papatya camia olarak kenetlenerek bulundukları yerden çıkacaklarını söyledi. Geride kalan 10 haftada provokasyonlara gelmemeleri gerektiğinin altını çizen Papatya, “Taraftarımızdan destek değil, sağduyu istiyoruz. Bizim taraftarımızdan destek istememiz abesle iştigal olur. Onlar her zaman bizim yanımızda. 10 haftalık kritik süreçte onlardan çok daha dikkatli ve sağduyulu olmalarını rica ediyorum. Taraftarlarımızdan son maçlarda onlardan ayrı kalmamıza neden olabilecek en ufak provokasyona kapılmamasını istiyoruz. Onlara çok ihtiyacımız var dedi.

Tüm Göztepe camiasının kenetlenmesi gerektiğini vurgulayan Talat Papatya, “Sezon bittikten sonra nerede yanlış yaptığımızı detaylarıyla inceleyeceğiz. Zaman bu negatif enerjiyi dağıtma, kenetlenip, pozitif enerjiyle takımı yukarıya çekme zamanı. İç sahada veya dış sahada kenetlenmiş duruşumuzu bozmamamız lazım. Artık kenetlenme zamanı, oyuncular ve teknik heyetin taraftarlarımızın ve basının desteğiyle bu durumdan çıkacağımıza inancımız tam” ifadelerini kullandı.

KAYNAK:Habertürk


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.