No image

Göztepe’nin teknik direktörü Metin Diyadin, kentte yaşanan stat sorunu yüzünden 3 sezon sonra döndükleri 1’inci Lig’deki ilk maçlarını İzmir yerine Bursa’da oynamanın burukluğu içinde olduklarını söyledi.

Karşılaşmanın cumartesi günü saat 21.00’de Bursa Atatürk Stadı’nda başlayacağını belirten Göztepe teknik direktörü Metin Diyadin, “Ligin ilk haftası her zaman festival havasında geçer. Ancak biz elimizde olmayan nedenlerden ötürü şehrimizden 330 kilometre uzağa gideceğiz. Hepimizin içi buruk. Gönül isterdi ki sezona onbinlerce taraftarımızın önünde, gelin gibi süslenen stadımızda başlayalım. Her şeye rağmen bunun da üstesinden geleceğiz” dedi.

Elazığspor maçı öncesi bel fıtığı ameliyatı olan golcü Emrah Metoğlu dışında eksiklerinin olmadığını dile getiren Metin Diyadin, “Yeni bir takım olmamıza rağmen oynadığımz 6 özel maçta performansımızı geliştirdik. Elazığspor karşısında sergileyeceğimiz futbol da taraftarımızı tatmin edecektir” yorumunu yaptı.

Elazığspor karşısında Denizlispor ile yapılan özel maçtaki kadroyu sahaya sürmeyi planlayan Metin Diyadin’in kalede Gökhan Değirmenci’ye şans verip savunmayı Benjamin Fuchs, Barış Bağdaş, Giray Kaçar ve mHakan Arslan, orta sahayı Gosso, Hakan Barış ve Özgür İleri’den kurup, kanatlarda Leroy ve Robert Maah’ı forvette ise Vleminckx’i oynatması bekleniyor.

Metin Diyadin

Metin Diyadin


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.