No image

MANİSA Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Savaş Duman, Manisaspor ve Akhisar Belediyespor’un yanı sıra PTT 1’inci Lig’in İzmir temsilcisi Göztepe’nin iç saha maçlarını Manisa’da oynayacağını açıkladı.

Savaş Duman, “Manisaspor ve Akhisar Belediyespor’un 19 Mayıs Stadı için bir talebi olmuştu. Göztepe Kulübü de bize başvurusunu yaptı. Göztepe yönetimi Manisa’yı sevdiğini ve Manisaspor taraftarı ile aralarında bir sorun olmadığını söyledi. Yıkımına başlanan Alsancak Stadı 2’nci yarıya yetişirse Göztepe maçlarını İzmir’de oynayacak. Yetişmezse sezonu Manisa’da tamamlayacak” dedi.

Göztepe Sportif CEO’su Barış Güçlü de Manisa’nın İzmir’e yarım saat mesafede olduğunu vurgulayarak, “Atatürk Stadı’nda 20-25 bin kişiye oynayacağız. Ancak tribünler sahaya uzak olduğu için iyi bir atmosfer oluşmayacak. Manisa 19 Mayıs’ta ise 15 bin kişiyle rakibi boğarız” dedi. Barış Güçlü, “Manisa kararını netleştirirken seyircimizin de görüşünü aldık. Onlar da olumlu yaklaşım gösterdiler. Göztepelileri sadece 30-35 kilometre uzağa taşıyacağız. Rakiplerimizi Manisa’da ağırlarsak, taraftar desteğini çok fazla arkamızda hissederiz” ifadelerini kullandı.

Göztepe Maçlarını Manisa'da Oynayacak

Göztepe Maçlarını Manisa’da Oynayacak

Kaynak: Doğan Haber Ajansı


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.