No image

TFF 1. Lig’in 22. haftasında oynanacak olan Göztepe-Manisaspor karşılaşmasının biletleri satışa açıldı. Karşılaşmanın bilet fiyatları şu şekilde belirlenmiştir:

VIP Tribün: 75 TL
Numaralı Tribün: 30 TL
Maraton Tribün: 20 TL
Kale Arkası: 15 TL

Bilet almak için tıklayınız

25 Şubat Cumartesi günü saat 18:30’da başlayacak olan karşılaşma Bornova Stadı’nda oynanacak.

MÜSABAKA İLE İLGİLİ BİLGİLER

BİLET SATIŞ LOGO KISITI
Ev Sahibi takım biletleri, son 24 saate kadar sadece Göztepe logolu kartlar ile satın alınabilir. Karşılaşmaya son 24 saat kala, ev sahibi takım biletleri, Balıkesirspor logolu kartlar hariç, diğer tüm Passolig kartlar ile satın alınabilir. Manisaspor logolu kartlar sadece rakip tribünden bilet alabilirler.

BİLET KOMBİNE TRANSFER KISITI
Kombine ve bilet transfer logo kısıtları bilet satış logo kısıtları ile aynıdır.

ÖZEL BİLGİLER (TAKIM ÖZELİNDE)
Müsabaka günü İzmir Atatürk Stadyumu gişesi hizmet vermeyecektir.
Engelli Tribün bilet tanımlamaları müsabaka gününden 1 gün öncesine kadar İzmir Atatürk Stadyumu gişesinden, müsabaka günü Bornova Stadyumu gişesinden passolig kartı ve engelli kimlik kartı ibrazı ile yapılmaktadır.

GENEL BİLGİLER
7 yaş ve üzeri için Passolig kart ve bilet zorunludur.
Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar verir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.
Passolig kartı eline ulaşmayan taraftarların maç saatinde 2 saat öncesine kadar tek geçişlik kartlarını stadyum gişelerinden teslim almaları gerekmektedir.
Biletlerinizi www.passo.com.tr haricinde N’Kolay satış noktaları ve 0850 7243344 no’lu çağrı merkezi üzerinden de alabilirsiniz.
Engelli tribün biletleri engelli tribün kapasitesi ile sınırlıdır. Engelli tribün girişleri için Passolig kart zorunluluğu bulunmaktadır. İlgili tribüne ait bilet yükletmesini stadyum gişesinden yaptırabilirsiniz.

Maç biletinizi sadece PASSOLİG kart ile satın alabilirsiniz. PASSOLİG karta başvurmak için tıklayınız.

Bilet alabilmek için;

PASSOLİG kredi kartı sahibiyseniz, kredi kartı limitinizin yeterli olması, PASSOLİG banka kartı ya da PASSOLİG cüzdan ön ödemeli kart sahibiyseniz, kartınızda yeterli bakiye olması gerekmektedir.

Ayrıca para yükleme işleminizi PTT Şubeleri, N’Kolay İş Yerleri veya N’Kolay İşlem Merkezlerinden yapabilirsiniz.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.