No image

Göztepe’de teknik direktör İlhan Palut özellikle kanat oyuncuları Serdar Gürler ve Halil Akbunar’la Fırtına’yı devirmeyi düşünüyor.

Süper Lig’de 12 Haziran Cuma günü Gürsel Aksel Stadı’nda koronavirüs salgını yüzünden seyircisiz oynanacak maçta lider Trabzonspor’u konuk edecek Göztepe’de teknik direktör İlhan Palut hem kadrosunu hem de planını belirledi. Takımda sakat ve cezalı oyuncu bulunmaması nedeniyle eli güçlenen Palut’un kaleyi her zamanki gibi kaptan Beto’ya teslim edeceği, savunma dörtlüsünü ise Gassama, Titi, Alpaslan ve Berkan’dan oluşturacağı vurgulandı. Orta sahadaki düzeni de bozmayacak genç teknik adamın Castro, Soner ve Napoleoni üçlüsünü sahaya süreceği, ileri uçta ise Serdar Gürler, Halil Akbunar ve Wilczek’le gol arayacağı kaydedildi.

Taraftardan büyük ilgi

Taraftar desteğinden yoksun sahaya çıkacak Göztepe’de İlhan Palut’un oyuncularından top hakimiyetinin kendilerinde kalmasını istediği ifade edilirken, Trabzonspor’un etkili ayaklarına da önlemler alacağı bildirildi. Sarı- Kırmızılı taraftarlar ise yönetimin başlattığı, ’Seni yalnız bırakmadık’ uygulamasına yoğun ilgi gösterdi. Futbolseverler lisanslı formalarını Göz Göz mağazalarına bırakarak, formaların Trabzonspor maçında Gürsel Aksel Stadı tribünlerinde yer alması için harekete geçti.


Share Now

Related Post