No image

Yeni sezonda PTT 1. Lig’de mücadele edecek olan Göztepe’nin stat problemi, ligin başlamasına sadece 2 hafta kalmasına rağmen çözülemedi. Göztepe’ye Hizmet Derneği bu durumu şehrin dört bir yanındaki bilboardlara ilan vererek protesto etti.

Geçtiğimiz yıl şampiyon olarak PTT Birinci Lig’ yükselen Göztepe Spor Kulübü’nün, ligin başlamasına 2 hafta kala stadyum problemi yaşamaya devam ediyor.

Göztepe için yapılacağı açıklanan stadyumun inşaatının bir türlü başlanmaması, şehirdeki Alsancak Stadı’nın yıkım kararı ile kapatılması, Atatürk Stadı’nın ise bakımda olması ve sezonun ilk haftalarına yetişmemesi Göztepe Spor Kulübü ve taraftarlarının canını sıkmaya devam ediyor.

Göztepe stat sorunu

Göztepe stat sorunu

GÖZTEPE’YE HİZMET DERNEĞİ BILBOARDLARA İLAN VERDİ
Göztepe’nin taraftar gruplarından Göztepe’ye Hizmet Derneği, İzmir’deki stadyum sıkıntısına şehirdeki bilboardlara verdiği reklamla dikkat çekiyor. “Her şeyimiz Tam 35, Stadımız Eksik” ilanıyla isyanını dile getiren taraftarlar, stadyum probleminin bir an önce çözülmesini istiyor.

Bilindiği üzere daha önce de Twitter’dan #GöztepeStadınıİstiyor etiketi ile tepkilerini dile getiren Göztepe taraftarları, İzmirli siyasilerden ve kulüp yetkililerinden açıklama bekliyor. Atatürk Stadı’ndaki bakım sona erene kadar iç saha maçlarını oynayacak yer arayan Göz Göz’de stad arayışı devam ediyor.

Hürriyet


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.