No image

TFF 1. Lig’de geçen hafta Altınordu’yu 1-0 yenerek yeniden Süper Lig potasına yerleşen Göztepe, Türkiye Kupası maçları nedeniyle lige verilen arada sakat futbolcularına kavuştu.

Göztepe‘de adale sakatlıkları yüzünden 2. yarıda oynayamayan sol bek Tanju Kayhan ve orta saha Hakan Barış takıma dönerken, Altınordu derbisinde sol bileğine darbe alan Canberk Dilaver de tamamen iyileşti. 13 Şubat Pazartesi saat 18:30’da Bornova Doğanlar Stadı‘nda oynanacak olan Balıkesirspor maçının hazırlıklarını sürdüren İzmir ekibinde 3 futbolcu da çift kale maçlarda görev yaptı.

Göz Göz teknik direktörü Okan Buruk sakat futbolcuların kondisyon eksikliklerini hızla kapattığını söyledi. Yeni transferler Sinan, Murat, Canberk ve Kobakhidze’nin de verilen arada takıma iyice adapte olacağını belirten Göztepe teknik direktörü Okan Buruk, “Balıkesirspor maçına kadar herkes hazır duruma gelecek. Sadece kart cezalıları stoperler Schwechlen ile Gençer’den yararlanamayacağız. İkinci yarıdaki ilk 3 maçta istenen futbolu oynayamadık. Ancak Balıkesirspor maçında çok daha dinamik bir takım görüntüsü ortaya koyacağız” şeklinde konuştu.

Mehmet Sepil’den Dava Yolu

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, sosyal medya üzerinden kulübü yıpratmaya çalıştıklarını iddia ettiği kişilere dava açacak. Göztepe başkanı Mehmet Sepil’in dedikodu üretip, sosyal medya üzerinden karalama kampanyası başlatmakla suçladığı kişileri son defa uyaracağı, bir kişi hakkında da yarın hukuki işlem başlatacağı öğrenildi.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.