No image

Ptt 1’inci Ligi’nde lider samsunspor’u(şirinleri) 2-0 yenerek çıkışa geçen Göztepe’de çifte şok yaşandı.

Sarı kırmızılı ekipte Samsunspor karşılaşmasında sakatlanan Hakan Barış ve Özgür İleri’nin sağ arka adalelerinde yırtık çıktı. İki futbolcunun da büyük olasılıkla devreyi kapattığı açıklandı. Teknik direktör Metin Diyadin, sakatlanan Hakan’ın yerine 41’inci dakikada oyuna giren Özgür’ün son 10 dakika sakatlandığını belirtti, şöyle dedi:

Özgür maçı sakat sakat tamamlamış. Daha sonra yapılan kontrollerde hem Hakan’da hem de Özgür’de maalesef yırtık çıktı. Orta sahada 2 önemli kayıp birden yaşadık.

İki futbolcunun tedavi için yurt dışına gönderileceği bilgisini veren Göztepe teknik direntörü Metin Diyadin, kadroda alternatifin az olmasından yakındı. Hakan Barış ve Özgür İleri’nin yokluğunda orta sahada Nahir Besara ve genç Salim İyik’i değerlendireceğini dile getiren tecrübeli çalıştırıcı, sol bek Mehmet Erdem’den de yararlanabileceğini ifade etti.

Öte yandan cumartesi günü Boluspor ile deplasmanda karşılaşacak GözGöz’de, perşembe günü Bolu’ya giderek kampa gireceklerini açıkladı, “Bolu’da çok güzel tesisler var. Maça kadar çalışmalarımızı Bolu’da sürdüreceğiz” diye konuştu.

Hakan Barış Göztepe

Hakan Barış Göztepe

Özgür İleri Göztepe

Özgür İleri Göztepe

Haber Kaynağı: Doğan Haber Ajansı (DHA)


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.