No image

PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe’nin sezon başındaki flaş transferlerinden tecrübeli file bekçisi Gökhan Değirmenci, ilk yarıdaki formsuzluğunun sebeplerini anlattı. Annesinin hastalığının kendisini çok üzdüğünü belirten başarılı file bekçisi Gökhan Değirmenci, artık kötü günlerin geride kaldığını belirtti, taraftara ve kulübe mesaj gönderdi.

Göztepe‘de tecrübeli file bekçisi Gökhan Değirmenci, ilk yarıdaki formsuzluğunun sebeplerini anlattı.

Konuyla ilgili bir açıklama yayınlayan başarılı file bekçisi şunları söyledi:

Sezon başında büyük ümitlerle transfer olduğum Göztepe de ilk yarı boyunca çeşitli nedenlerden dolayı istediğim performansı sergiliyemedim bunun sebebleri vardı.

Bazen hayatta ne kadar da profesyonel oyuncu da olsak duygusal bir tarafımızın olduğu için ben de bu nedenlerden etkilendim ve sadece annemin sağlığının iyiye gitmesi için uğraştım ve yanında oldum. Onun için ilk yarıda takımıma ve kulübüme faydalı olamadım bu süre zarfında bir şeyi gördüm göztepe kulübünün büyüklüğünü gördüm, başkanımızın merhametini hocamızın anlayışını takım arkadaşlarımın ilgisini alakasını taraftarımızın desteğini gördüm.

Bunları gördükçe göztepeye bağlılığım arttı. İnsan kötü zamanında yanında olanları unutmaz. Annemin sağlığı iyiye gidiyor ve eve taburcu oldu. Şimdi devre arası kampındayız. Kendimi tamamen futbola verdim ve elimden geldiğince değil, fazlasıyla çalişiyorum. İkinci yarıda benim kötü zamanımda yanımda olan büyük Göztepe ailesine faydalı olmak için tabiri caizse tekmeye kafamı koyucağımın sözünü veriyorum.

Elimden gelenin fazlasını yapıcağımın herkesin bilmesini istiyorum. İkinci yarıda takımızın hedefine ulaşacağından kimsenin şüphesi olmasın bunu yapıcak standartların fazlası kulübümüzde var ve bizlerde çok çalişirak birlik olarak bunu başaracağız.

Gökhan Değirmenci

Gökhan Değirmenci


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.