No image

PTT 1’inci Lig’in ilk iki haftasında attıkları 2’şer golle Göztepe’ye 4 puan kazandıran Belçikalı Björn Vleminckx ve Surinam asıllı Hollandalı Leroy George, “Şov yeni başladı. Bizi izlemeye devam edin” mesajı verdi.

Belçikalı Björn Vleminckx ve Surinam asıllı Hollandalı Leroy George, “Şov yeni başladı. Bizi izlemeye devam edin” mesajı verdi. Daha önce 2010-11 sezonunda Holllanda’nın NEC Nijmegen takımında birlikte oynadıklarını hatırlatan Vleminckx, “O sezon Leroy’un asistleriyle gol kralı olmuştum. Birbirimizi iyi tanıyoruz. Nereye koşacağımı, nerede duracağımı seziyor. Onunla büyük işlere imza atacağız” diye konuştu.

Göztepe ile anlaştıktan sonra Vleminckx’in de transfer edileceğini duyunca büyük sevinç yaşadığını dile getiren Leroy ise, “Kariyerimdeki en iyi partner o oldu. Burada büyük işler yapacağız” dedi. Vleminckx sayesinde uyum sorunu yaşamadığını söyleyen Leroy George, “Zaten iyi futbolcu için uyum sorunu diye bir problem olmaz” ifadesini kullandı. Türkiye’de Gençlerbirliği ve Kayseri Erciyesspor formalarını da giyen Vleminckx İzmir’in birçok Avrupa kentinden daha güzel olduğunu dile getirdi.

BJORN VLEMINCKX

Ankara ve Kayseri’de sadece alışveriş merkezlerinde vakit geçiriyordum. İzmir’e gelerek hayatıma renk kattım. Genç nüfus, şehri adeta cennet haline getirmiş. Avrupa’da güneş battıktan sonra hayat duruyor, İzmir’de ise 24 saat yaşam hiç bitmiyor. Kayseri’deki tek güzel şey Kadir Has Stadı’ydı. Eğer Göztepe’nin böyle bir tesisi olursa, bu takım Avrupa kupalarında büyük işler yapar.

LEROY GEORGE

İZMİR’deki stat sorunu yüzünden maçlarımızı başka kentlerde oynamak üzüntü verici. Göztepe formasını kendi şehrimizde giymek için sabırsızlanıyorum. Maçlarımızı Manisa’da oynayacağımızı duyunca çok şaşırdım. Manisa’nın buraya yakın olduğunu öğrendiğimde az da olsa rahatladım. Taraftarımızın bizi yalnız bırakmayacağını biliyorum ama bir an önce İzmir’e dönmeyi istiyorum.

Björn Vleminckx - George Leroy

Björn Vleminckx – George Leroy


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.