No image

Göztepeliler, İzmir Adliyesi’ne yönelik terör saldırısını önlerken kahramanca şehit olan Polis Fethi Sekin’i bir kez daha anacak.

Göztepeliler Gaziemir, Bornova, Karabağlar ve Bayraklı’da faaliyete geçen futbolokullarında 23-26 Ocak tarihlerinde 3 farklı yaş grubunda Göztepe Şehit Fethi Sekin Sömestr Futbol Etkinliği düzenleyecek. Okul Yöneticisi Behçet Şenözhür, futbol şölenin yaşanacağı haftada çocuklara vatan sevgisinin de aşılanacağını belirterek, “Kahraman şehit polisimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Onun ismini her turnuvada anacağız” diye konuştu. 

Tüm şehit çocuklarının, yöneticisi olduğu futbol okullarında ücretsiz ders alacağını belirten Behçet Şenözhür, “Bu vatan için canını feda eden askerlerimize ve polislerimize borcumuzu asla ödeyemeyiz. Kahramanlarımızın ailelerine her zaman destek vereceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı da sürekli sporun içinde tutmalıyız” dedi.

Şenhözür, 12, 9 ve 6 yaş gruplarında oynanacak maçların Gaziemir Rota Koleji, Çamdibiİkra Spor Tesisleri, Çaymahalle Çiçek Halı Sahası ve Eski İzmir Tahir Merzeci Ortaokulu Halı Sahası’nda yapılacağını sözlerine ekledi. 


Tags

Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.