Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısına katılan Teknik Direktörümüz Kemal Kılıç: ”Çok gol kaçırdık, kalemizde basit bir gol gördük. Bu sonuç iki takıma da yaramadı.” dedi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısına Teknik Direktörümüz Kemal Kılıç, oyuncularımız Mehmet Sak ve Halil Akbunar katıldılar.


Kemal kılıç Göztepe TVGalibiyeti koruyamamak üzüntü verici

İlk olarak konuşan Teknik Direktörümüz Kemal Kılıç:
“Bu sonuç iki takıma da yaramadı. Çok gol kaçırdık. Kalemizde ise basit bir gol gördük. Ligin en önemli takımlarından birine karşı oynarken galibiyeti koruyamamak üzüntü verici. Takımımızın son haftalardaki oyununu değelendirdiğimizde önümüzdeki 3 hafta için moralleniyoruz. Son üç maçımızı kazanarak kritik bölgeden kurtulmak istiyoruz.” dedi.

Teknik Direktörümüzün ardından söz alan Mehmet Sak:
“Deplasmanda iyi mücadele ettik. 1-0’ın ardından yakaladığımız pozisyonları değerlendirebilseydik sonuç çok farklı olabilirdi. Bu maçı unutup önümüzdeki 3 maçı kayıpsız kapatmak istiyoruz. Takım olarak bu güce de sahibiz.” dedi.

Son olarak konuşan genç oyuncumuz Halil ise:
“İki takım da iyi mücadele etti. 1-0’dan sonra çok gol kaçırdık. Kalemizde gördüğümüz kötü bir golle skor eşitlendi. Şimdi bu maçı unutup önümüzdeki hafta oynayacağımız Gaziantep BŞ.Bld. maçına konsantre olmamız lazım. Önümüzdeki 3 hafta her maç final havasında geçecek.” dedi.

Kaynak:Resmi site


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.