İMAM ALTINBAŞ GÖZTEPEGÖZTEPE’de pazar akşamından bu yana sessizliğe bürünen Başkan İmam Altınbaş’ın en yakın mesai arkadaşı, İç Denetimden Sorumlu Yönetici Hasan Yalçın, “İmam Bey çok üzgün ve kırgın” dedi. Olaylarda yüzüne isabet eden sert bir cisimle yaralanan Yalçın, “Gözüme demir bilye geldi. Kör olabilirdim. Futbolda düşme-kalma var ama savaşı andıran olaylar akıl işi değil” diye konuştu ve şu eklemeyi yaptı: “Viran duruma gelmişken büyük emek verilerek yenilenen kulüp binası ve tesise yapılan saldırılar, İmam Bey’i çok üzdü. Başkan kırgın ama Göztepe’yle gönül bağı var. Şirketin devri kolay bir olay değil.”

Göztepe eski Başkanı Bülent Özkul, Başkan İmam Altınbaş’ın görevden ayrılmaması gerektiğini belirterek, “Yönetim camiaya kucak açmalı, camiadan yararlanmalı” dedi. Takımın 2. Lig’e düşmesiyle futbolcuların alınlarına kara birer leke sürüldüğünü belirten Özkul, “Gece hayatına dalan futbolcular meslek ahlakından uzaktı. Kemal Kılıç takımı motive edemedi. Bundan sonra başarı iş bilmeyen futbolcu simsarlarıyla değil, camianın içindeki değerlerle gelir” diye konuştu

GÖZTEPE’de görev süresi dolan Teknik Direktör Kemal Kılıç, 2. Lig’de de takımın başında kalabileceğini söyledi. Hayatının en üzücü dönemini yaşadığını ve sorumluluğu üstlendiğini vurgulayan Kılıç, “Göztepe’yi tekrar 1. Lig’e çıkarmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Bana bir görev düşecekse kaçmam” diye konuştu.

 

Taraftarlar Birliğinin Toplantısı sonucu çıkan karar ise İsmail Hakkı gül ve Sadri Sadıkların İstifasını bekledikleridir..


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.