No image

İl Spor Güvenlik Kurulu’nda alınan karar doğrultusunda taraftarlarımız derbide açık tribünde yer alacak.

İl Spor Güvenlik Kurulu 8 Kasım 2015 günü oynayacağımız Karşıyaka maçı için alınan kararları açıkladı. İzmir Valisi Mustafa Toprak, Başkanımız Mehmet Sepil ve Karşıyaka Başkanı Ali Erten’in de katıldığı toplantıda alınan karar doğrultusunda taraftarlarımız açık tribünde yer alacak.

İl Spor Güvenlik Kurulu kararları şöyle;

*Karşıyaka Spor Kulübü’nün 02.11.2015 tarihli Valilik Makamına hitaben yazmış olduğu dilekçede, 08.11.2015 Pazar günü saat 18:30’da Atatürk Stadyumu’nda Karşıyaka-Göztepe takımları arasında oynanacak olan PTT 1. Lig müsabakası ile ilgili iki kulüp yönetiminin yapmış olduğu görüşmeleri neticesi müsabakanın aynı gün 13:30’da oynanması ve kapalı tribüne Karşıyaka, açık tribüne de Göztepe taraftarlarının aınması talep edilmiştir.

1) Müsabaka saatinin değişikliği ile ilgili olarak futbol federasyonu ve yayıncı kuruluş ile görüşülmesine,

2) Ev sahibi Karşıyaka Spor Kulübü’nün talebinin değerlendirilmiş olup, kendi seyircilerine kapalı tribünün, misafir seyircilere ise açık tribünün tamamı açılacağından, Karşıyaka seyircilerinin Mersinli girişinden, misafir Göztepe seyircilerinin ise İzulaş girişinden tribünlere alınmasına,

3) Göztepe seyircilerinin tribüne alımının maç saatinden en geç 1 saat önceye kadar tamamlanacağına karar verilmiştir.

İl Güvenlik Kurulu Karşıyaka Göztepe Maçı Kararı

İl Güvenlik Kurulu Karşıyaka Göztepe Maçı Kararı


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.