No image

Göztepe’nin 32 yaşındaki golcüsü Cameron Jerome, Türkiye ve İzmir ekibi hakkında açıklamalar yaptı.

Göztepe’nin 32 yaşındaki forveti, İzmir ekibine transferini, bu sezon yaşadıklarını ve gerçekleşen teknik direktör değişiklikleri hakkında konuştu. Sezon başında Lampard’ın çalıştırdığı Derby’den transfer olan Jerome, İngiliz basınına önemli açıklamalar yaptı.

İşte Cameron Jerome’nin açıklamaları;

“Lampard ile çalışmayı dört gözde bekliyordum ama benim hakkımda fikirlerini değiştirdi. Biraz sürpriz oldu.”

TÜRKİYE’YE TRANSFERİM…

“Nottingham, Sheffield ve West Brom’a transferim gerçekleşmedi. Menajerim, Türkiye’de bir fırsat olduğunu söyledim. Her zaman yurt dışında oynamak istemiştim.”

SÜPER LİG YORUMU

“Türkiye Ligi, eğlenceli ve çok rekabetçi. Üst ve alt taraf arasında pek fark yok. Fikstürde belirsizlikler oluyor. Bir hafta sonra hangi gün maç yapacağımızı bilmiyoruz. Televizyon şirketleri tarafından kontrol ediliyor. Çarşamba günü antrenman yaparken, sonraki maçın hangi gün olduğunu halen bilmiyor olabiliyoruz.”

BEKTAŞ İLE İYİ GİDİYORDU AMA…

“Geldiğimden beri üç teknik adamla çalıştım. Bayram Bektaş ile gerçekten iyi gidiyorduk. İngilizce, Fransızca ve Türkçe konuşuyordu. İyi bir adamdı. Birkaç oyun kaybettik ve taraftarlar huzursuz oldu. Buradaki futbolcu ve taraftar gücü çılgınca. Hayatımda böyle bir şey görmedim. Oyuncular ve taraftarlar, ne isterlerse elde ediyorlar. Başkan ve yönetimdeki insanlar, duygularıyla karar veriyor.”

ÖZDEŞ’TEN NEFRET ETTİLER

“Sonra Kemal Özdeş geldi. Herkes onu sevdi. Sonra aniden herkes ondan nefret etti. Taraftarlar ve oyuncuların bazıları, onun yöntemlerinden hoşlanmadı. İngilizce konuşamıyordu. Her toplantıda üç çevirmen olurdu. Bu zor bir durum”

Bu arada Göztepe, milli maç ve seçim arasında ikinci hazırlık maçını yarın Denizlispor ile Denizli’de saat 19.00’da oynayacak.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.