No image

Türkiye Futbol Federasyonu PTT 1. Lig’de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta karşılaşmalarının programları açıklandı. Karşılaşmaların programı şöyle:
6. Hafta
26 Eylül 2015 Cumartesi
15.00 1461 Trabzon – Samsunspor (Hüseyin Avni Aker)
18.30 Göztepe – Balıkesirspor (İzmir Atatürk)
27 Eylül 2015 Pazar
15.30 Boluspor – Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Giresunspor – Denizlispor (Giresun Atatürk)
17.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor – Karşıyaka (Kamil Ocak)
17.30 Alanyaspor – Adana Demirspor (Alanya Oba Stadı)
28 Eylül 2015 Pazartesi
17.00 Elazığspor -Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Adanaspor – Yeni Malatyaspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Kardemir Karabükspor – Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
7. Hafta
2 Ekim 2015 Cuma
19.00 Boluspor -1461 Trabzon (Bolu Atatürk)
3 Ekim 2015 Cumartesi
15.30 Yeni Malatyaspor – Göztepe (Malatya İnönü)
15.30 Karşıyaka – Alanyaspor (İzmir Atatürk)
19.00 Samsunspor -Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Kayseri Erciyesspor – Adanaspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
4 Ekim 2015 Pazar
14.30 Şanlıurfaspor – Denizlispor (Şanlıurfa Gap Arena)
16.30 Balıkesirspor – Giresunspor (Balıkesir Atatürk)
18.30 Altınordu – Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor – Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)
8. Hafta
17 Ekim 2015 Cumartesi
13.30 Denizlispor – Balıkesirspor (Denizli Atatürk)
15.30 Kardemir Karabükspor – Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor – Boluspor (Kamil Ocak)
18.30 Alanyaspor – Samsunspor (Alanya Oba Stadı)
18 Ekim 2015 Pazar
14.30 1461 Trabzon – Şanlıurfaspor (Hüseyin Avni Aker)
16.30 Elazığspor – Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)
18.30 Adanaspor – Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Göztepe – Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)
19 Ekim 2015 Pazartesi
19.00 Giresunspor – Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)
9. HAFTA
23 Ekim 2015 Cuma
19.00 1461 Trabzon – Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Şanlıurfaspor – Balıkesirspor (Şanlıurfa Gap Arena)
24 Ekim 2015 Cumartesi
13.30 Kayseri Erciyesspor – Giresunspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
15.30 Yeni Malatyaspor – Denizlispor (Malatya İnönü)
15.30 Altınordu – Göztepe (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor – Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)
25 Ekim 2015 Pazar
13.30 Boluspor – Alanyaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Karşıyaka – Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor – Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)
10. Hafta
28 Ekim 2015 Çarşamba
17.30 Giresunspor – Altınordu (Giresun Atatürk)
17.30 Denizlispor – Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)
20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor – Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)
29 Ekim 2015 Perşembe
18.00 Alanyaspor – 1461 Trabzon (Alanya Oba Stadı)
18.00 Balıkesirspor – Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk)
21.00 Göztepe – Adana Demirspor (İzmir Atatürk)
30 Ekim 2015 Cuma
18.00 Elazığspor – Samsunspor (Elazığ Atatürk)
18.00 Kardemir Karabükspor – Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Adanaspor – Karşıyaka (5 Ocak Fatih Terim)
31 Ekim – 1 Kasım – 2 Kasım
26. Dönem Milletvekili Seçimleri Nedeniyle Maç Oynanmayacak
11. Hafta
6 Kasım 2015 Cuma
19.00 Adana Demirspor – Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)
7 Kasım 2015 Cumartesi
13.30 Boluspor – Elazığspor (Bolu Atatürk)
15.30 Altınordu – Denizlispor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor – Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)
18.30 Şanlıurfaspor – Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)
8 Kasım 2015 Pazar
13.30 1461 Trabzon – Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)
15.30 Kayseri Erciyesspor – Balıkesirspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor – Alanyaspor (Kamil Ocak)
Göztepe - Karşıyaka Maçı Göztepe Meşale Show

Göztepe – Karşıyaka Maçı Göztepe Meşale Show

Derbi hakkinda daha fazla bilgiyi facebook sayfamizi takip ederek ulaşabilirsiniz..
Kaynak Milliyet


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.