Cümlelerinin yavaş yavaş anlamını kaybettiği zamanlardayız..üzüntü
Bir Futbolcu ne ister ; Güzel bir şehrin takımında oynamak,parasını gününde almak,tüm sosyal imkanlarının sağlanması ve onu destekleyen taraftarının olmasını ister.
Bizim futbolcularda saydığımız tüm bu imkanların olduğu halde hala bir takım başarısız ise insanlarının elini vicdanına koyup biraz düşünmesi gerekmektedir.
Sezon başından beri üç teknik drk sayısız futbolcu transferi ile lig’de bir geri bir ileri derken taraftarı içinden çıkılmaz bir hale soktular.GÖZTEPE Taraftarı Türkiyenin en vefakar ve cefakar taraftarıdır.Arması uğruna aç karnına gidilen yüzlerce kilometreler ve sonunda galibiyet yada iyi futbol görmek isteyen şanlı Göztepe taraftarı ne yazık ki hala sıkıntılı günler yaşıyor..
Lig sonuncu Çankırıspora karşı Şampiyonluk hedefleyen Göztepemizin oynamaya çalıştığı futbolun uzaktan yakından futbol ile bir alakası yoktur..
Kaybedilen her puan sezon sonunda bizlere umarım keşke dedirtmez.Bundan sonraki süreçte Göztepemizde görev yapan hocasından futbolcusuna herkes ellerini vicdanlarına koyup adam akıllı bir futbol oynamak için çalışmalar yapmalıdır…
Aksine gelişecek durumları düşünmek bile istemiyoruz iyi düşünmeye çalışıyoruz herşey iyi olsun diye………
cemal KORKMAZ


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.