No image

TFF 1. Lig’de zirveye emin adımlarla ilerleyen Göztepe’de, başkan Mehmet Sepil, taraftarlarının desteğiyle Süper Lig hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini bildirdi.

Göztepe Spor Kulübü başkanı Mehmet Sepil, yaptığı yazılı açıklamada, oyuncular ve teknik ekibin İzmir’in  Süper Lig özlemini sona erdirmek için mücadele ettiklerini belirtti.

Oynanan maçlarda Göztepelilere yakışan mücadelenin ortaya konduğunu kaydeden Göztepe başkanı Mehmet Sepil,  açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Göztepeli taraftarlarımız Bornova Doğanlar Stadı’nda oluşturduğu müthiş atmosfer ve  pozitif destekle takımımız için önemli bir itici kuvvet oluyor. Sahada son dakikaya kadar yılmadan mücadele  eden takımımız, oyuncularını ve teknik ekibini en ufak taşkınlığa izin vermeden  destekleyen taraftarımız ve bu güzel atmosferin oluşmasını sağlayan Bornova Stadı  ile Göztepe olarak süper lig hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.

Milli maç arasından sonra Bandırmaspor’a konuk edecek GözGöz, bu maçın hazırlıklarına 10 Kasım Perşembe günü başlayacak.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.