No image

Fenerbahçe’yi 1-0 mağlup eden Göztepe’de başkan Mehmet Sepil mücadele sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Mehmet Sepil’in açıklamaları şu şekilde:

“Fenerbahçe galibiyeti bize nefes aldırdı. Bu galibiyeti alamasaydık çok zor olacaktı. Şimdi önümüze bakacağız. Süper Lig’e geldiğimizden beri İstanbul takımlarını yenemiyorduk ama bu sene bunu başaracağımızı biliyorduk.

Vagner Love için konuşuyoruz ama çok zor gözüküyor. Vagner olayında Beşiktaş’ın anlaşması yok, çok istedik ama şu an çok zor görüyorum. Bu hafta bir santrafor getirmeye çalışacağız.

Ali Başkan’ı tanıyorum. Futbol olmadan da biz birbirimizi tanıyorduk. Çok üzgün, onunla görüştüm. yenilseydik, ben de aynı durumda olurdum. Fenerbahçe toparlar kendini. Ali Koç iyi bir başkan, gerekenleri yapar. Herkesin birbirini yenebileceği bir lig olacak.

24 yaşındaki Halil Akbunar, Göztepe’nin sembolü oldu. Bu çok az futbolcuya nasip olur. Artık şehrin de sembolüdür. Çok güzel bir gol attı. Henüz onunla sözleşme imzalamadık ama imzalarız. Göztepe’yi bırakacağını sanmıyorum ama bugün değeri arttı.”

Göztepe başkanı Mehmet Sepil’in Açıklamalarının Tamamı;


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.