No image

6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun gereği, Göztepemiz bu sezon maçlarımızda Passolig sistemi uygulanacaktır.

Söz konusu uygulamaya ilişkin esaslar aşağıda yer almaktadır;
● Passolig kartlarının teslim süresi 2-3 haftayı bulabilmektedir. Bu sebeple 13-14 Ağustos’ta başlayacak olan liglerin ilk maçına kadar kartını temin etmiş olmak isteyen taraftarlarımızın başvurularını bir an önce yapmasının gecikmelerin önüne geçeceğini düşünüyoruz.

● Passolig Kart alırken 01.08.2015 den itibaren ödenen 16 TL’nin 6,76 TL’lik kulüp payı 1 hafta içerisinde kartınıza yükleme yapılarak geri ödenecektir.

● Passolig Kart Çeşitleri;
1- Passolig Kredi Kartı: (Kredi kartı sözleşmesi imzalanır ve banka müşterisi olunur. Yıllık kredi kartı aidat ücreti yoktur. Satın aldığınız maç biletleri aylık ekstrenize yansıtılır.)
2- Passolig Banka Kartı: (Hesap acilisi için sözleşme imzalanır ve banka müşterisi olunur. Yıllık hesap işletim ücreti yoktur. Bilet satın alabilmesi için hesapta para bulunmalıdır.)
3 -Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart: (Banka ile herhangi bir sözleşme imzalanmaz ve banka müşterisi olunmaz. Bilet satın alabilmek için karta para yüklemesi yapılması gerekmektedir. (Karta para yüklemesi web’den veya N-Kolay’dan yapılabilir.)
● Passolig Kart Başvuru Noktaları: 
1- Web (www.passolig.com.tr) üzerinden başvuru.
2- Stat önü gişeleri. (Şuan Atatürk Stadı önünde bulunan Passolig gişesi başvuru almaktadır.)
3- İzmir’de bulunan 166 adet N-Kolay Noktaları (Size en yakın N-Kolay noktasını bulmak için:https://www.nkolay.com.tr/nkolay-noktalari.aspx)
4- 7 Ağustos Cuma gününden itibaren GözGöz Mağazaları.

● Passolig alacak olan taraftarlarımız 07 Ağustos 2015 tarihinden itibaren Alsancak ve Güzelyalı GözGöz Mağazalarımızdan da başvurularını yapıp kartlarını anında teslim alabilirler.

● Maç Bileti Satın alma Noktaları: 
1- Web (www.passo.com.tr) üzerinden satın alım.
2- Stat önü gişeleri.
3- N-Kolay Noktaları

● Kart başvurusunu yapmış, ilgili maça ait biletini satın almış ancak Passolig kartı henüz eline ulaşmamış taraftarlarımız, maç günü stat önündeki Passolig gişelerinden tek girişlik Pass Kart alarak maça giriş yapabilirler.

● Passolig firması verdiği bilet satış hizmetine ilişkin internet ve N-Kolay sistemi üzerinden alınan biletlerden, bilet fiyatına oranlı olarak Hizmet Bedeli almaktadır. 
Maç bilet fiyatı 0-20 TL : 1 TL,
Maç bilet fiyatı 21-30 TL: 2 TL,
Maç bilet fiyatı 31-40 TL: 3 TL,
Maç bilet fiyatı 41-50 TL: 4 TL,
Maç bilet fiyatı 51 TL ve üzeri: 5 TL hizmet bedeli alınır.
Hizmet Bedeli maç günü stat gişelerinden alınan biletlerden alınmaz.

● Eve teslim istenen kartlardan 6,50TL kargo ücreti alınmaktadır. Kargo ücreti ödemek istemeyen taraftarlarımız, başvuru esnasında kart teslim noktası olarak stat önü gişesini seçip kartlarını stat önündeki gişelerden teslim alabilirler.

7 Ağustos Cuma gününden itibaren GözGöz Mağazalarımızdan yapılacak olan başvuru ve kart teminine de kargo ücreti ödenmez.

● Aldığınız maç biletini çeşitli sebeplerden dolayı kullanamayacak olursanız passo.com.tr üzerinden başka bir Passolig Kart sahibine kolayca devredebilirsiniz.

● Göztepe Passolig Kart sahipleri, İl Güvenlik Kurulu herhangi bir kısıtlama getirmediği sürece istediği karşılaşmaya ait maç bileti satın alabilir.
Passolig

Passolig


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.