Yeni Teknik Direktörümüz Zafer Turan eski Teknik Direktörümüz Özgür Zengin ile Göz Göz Peksimet restoranda basın toplantısı zafer turan özgür zengindüzenledi.

Yeni Teknik Direktörümüz Zafer Turan bugün yardımcıları İhsan Okay, Fevzi Korkmaz, Tacettin Bakacak , Ömer Seyfettin Bağlar kaleci antrenörü Suat Arıcan ve eski Teknik Direktörümüz Özgür Zengin’le birlikte kulübümüzün arkasında bulunan Göz Göz Peksimet restoranda bir basın toplantısı düzenledi.

Gerçekleşen basın toplantısında ilk olarak konuşan eski Teknik Direktörümüz Özgür Zengin;
“Yaklaşık iki yıl boyunca kulübümüzün görev verdiği departmanlarda tüm enerjimi çalıştığım bölüme vererek geliştirmeye çalıştım. Görev yaptığım birimlerde kulüp menfaatlerini kendi menfaatlerimin önüne koyarak hizmet ettim. Başarılı olduk, olamadık bu takdir camiamızın. Mutlaka hatalar da yapmışızdır. İstemeden de olsa birilerinin kalbini kırdıysam özür dilerim. İzmir’i gerçekten çok sevdim. Göztepe bana çok şey kattı. Umarım bizde Göztepe’ye katkı sağlamışızdır. Göztepe’ye gelmemi sağlayan Sayın İmam Altınbaş’a, Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş’a, kulübümüz yönetim kurulu üyelerine, tüm çalışma arkadaşlarıma, futbolcularıma, siz değerli basın mensubu arkadaşlarıma ve tabi ki Göztepemiz’in büyük taraftarına, bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. 2.lig beyaz grupta 32 puan ve 2.sıradaki takımımızı gururla ve şerefle Teknik Direktörümüz Sayın Zafer Turan hocama ve ekibine devrediyorum. Kendisine ve ekibine hoş geldin diyor ve şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum.” dedi.

Eski Teknik Direktörümüz Özgür Zengin’in iyi dilekleri için teşekkür eden Teknik Direktörümüz Zafer Turan daha sonra teknik ekibini tanıtarak konuşmaya başladı.
Gerçekleşen basın toplantısında Göztepe sadece futbol takımı değil hayat biçimi o yüzden Göztepe’yi unutamadık diyen Teknik Direktörümüz Zafer Turan;
“Bizim buraya geliş sürecinde bilgi kirliliği oluştu. Bu kirlilik beni rahatsız etti. Bu algının oluşması normal. Bu yüzden konuyla ilgili bir açıklama yapma gereği hissetim. Ben Bugsaşspor’da göreve başlarken, Bugsaşspor’un hedefleri vardı. Ankara’da ilgi Ankaraspor’a kayınca kurumsal kulüp politikası gereği Bugsaşspor küçülmeye gitti. Biz de kulüp Başkanımızla görüşerek ayrılma isteğimizi dile getirdik ve ayrıldık. Gelecek adına temiz bir sayfa açmak amacıyla bu durumu sizlerle paylaşıyorum” dedi.

Takımımızdan giden bazı oyuncularımızın olduğunu belirten Teknik Direktörümüz Zafer Turan;
“Bizim 10 oyuncu gönderip, 10 oyuncu almak gibi bir niyetimiz yok. Takımımızın eksik bölgelerini kime sorsak bilir. Bizde ihtiyaçlarımız doğrultusunda transfer yapacağız. Göztepe’nin hedeflerini anlatmaya gerek yok. Taraftarlarımız ve İzmir Göztepemiz’in şampiyonluğuna inanmış. Kulübümüzde var olan bu birlik ve beraberlik havası şampiyonluk yolunda bizim işimizi kolaylaştıracak. Camiamızda bir çok dinamik var. Bunların büyük bölümü harekete geçti. Biz de bu birlik beraberliğin hak ettiği şampiyonluğu yaşatmak için eyleme gececeğiz” dedi.

 

20131227 zaferturan220131227 zaferturan820131227 zaferturan920131227 zaferturan320131227 zaferturan420131227 zaferturan520131227 zaferturan620131227 zaferturan7


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.