sihirbaz-suat-kaya

Sarıyer maçındaki tepkilere şaşırdığını belirten Suat Kaya, “Sahada kim varsa desteklemeliler. Onur Bektaş tribünden etkilenip, oyundan çıkmak istedi. taraftarın tavrı bana acayip geldi” yorumunu yaptı.

Göztepe’nin başında çıktığı ilk maçta Sarıyer’le 1-1’lik beraberliğe razı olan Teknik Direktör Suat Kaya, mevcut durumu değerlendirdi. Camiada stres ve sıknıtı olduğunu belirten Kaya, “Futbolcular tedirgin, zirveden 7 puan gerideyiz. Bu şartlarda hemen çözümü bulana sihirbaz derler. Taraftarımızın futbolcular üzerinde yarattığı tedirginlik bana acı verdi. Ben bu durumdan etkinlenmem ama oyuncular farklı” dedi.

ÇATLAK SESLER VAR

Onur Bektaş’ın 67. dakikada çıkmak istediğini dile getiren Kaya, “24. dakikada Fatih Yiğen’e karşı serzenişler oldu. Maçtan önceki gün Enis’in eli kırıldı. İki oyuncu gribal enfeksiyondan hastaneye kaldırıldı. Bunları bilmeyen bazı taraftarlar, kulübede olmayan futbolcuyu oynatmamı istiyor. Bu çok acayibime gitti. Göz-Göz Göztepe tezahüratından nasıl olumlu etkileniyorsak, çatlak seslerde zarar verir” dedi.

CİHAN VE BERKAY SARI KART CEZALI

2. Lig Beyaz Grup’ta bu hafta Gümüşhane deplasmanında kritik bir sınav verecek Göztepe’de eksilerin çokluğu teknik heyeti sıkıntıya soktu. Cihan ve Berkay’ın kart cezalı olduğubu belirten Teknik Direktör Suat Kaya “Alper ile Sabutay da grip nedeniyle takımla çalışamıyor” dedi.

ENES KUBAT DA YOK

Enes’in elinin kırık olması sebebiyle yaklaşık 5 hafta sahalardan uzak kalacağı sarı-kırmızılılarda Kaya, “16-17 kişiyle maça hazırlanıyoruz. Biz şampiyonluk şansımız matematiksel olarak devam ettiği sürece pes etmeyeceğiz. Ben takımıma güveniyorum” diye konuştu.

Abdullah ÇELEBİ – Habertürk


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.