No image

İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu bugün stat yapılacak olan Gürsel Aksel Tesislerimizi ziyaret etti.

20150729_valitoprak6

İzmir Valisi Mustafa Toprak ve İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu’yu 2. Başkanımız Fatih Dalan, Genel Müdürümüz Doğan Mutlu ve Kulüp Müdürümüz Gürol Güncan karşıladı.

“Sayın Valimizin Gürsel Aksel Tesislerine yapılacak stat konusunu yakından takip etmesi bizleri çok mutlu etmiştir” diyen 2. Başkanımız Fatih Dalan; “Bakanlığımızla mütakbakata varıldığı şekilde 21000 kişilik stadın gelecek sezona yetişebilmesi için vilayetin ve bakanlığın büyük bir çaba içersinde olması bizleri sevindirmektedir. Türkiye’nin değişik yerlerine yüksek kapasiteli statların yapıldığı yerde Göztepe’nin geleceğini ve hedeflerini düşünerek Gürsel Aksel Tesislerine maksimum kapasitede stat yapılması gerekmektedir. Bu doğrultuda büyük çaba gösteren Sayın Valimiz Mustafa Toprak’a çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Vali Mustafa Toprak ise; “Gürsel Aksel Tesislerine yapılması planlanan stadın inşası hızlı bir şekilde başlamalıdır. Ödenekleri çıkan Göztepe Stadı’nın 37000 m2’lik alanına en fazla kaç seyirci kapasitesi sığıyorsa bu kapasiteye çıkması ve inşaatın bir an önce başlaması için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerekmektedir.” dedi.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.