göztepelogoları 2006 yılında Göztepemizin tarihindeki en kötü zamanlarını geçirdiği bir dönemde Konak Pier de yapılan yemek sonrasında yaklaşık 1000 kişi ile Türkiye de ilk defa bir taraftar grubu olarak kulübünün doğum gününü meşale yakarak kutlamıştık.

Daha sonra her yıl,öncesinde yemek sonrasında meşale yakarak bu organizasyonun geleneksel hale gelmesi sağlanmıştır.Bu­ anlamlı ve önemli gün son 2 yıldır ise yine bir ilke imza atılarak Kültür ve Turizm Bakanlığı katkıları ile Göztepe Yalı Derneği desteği ile festivale çevirilmiştir,v­e Türk tribün tarihinde de yerini almıştır.

Bu yıl da her yıl olduğu gibi yine Kültür ve Turizm Bakanlığı katkıları ile Konak Belediyesi nin vereceği katkılarla Göztepe Yalı Derneği işbirliği içerisinde tekrar gerçekleştirile­cektir.

Her ne kadar kötü bir sezon geçirmiş olsakta aynı şevk ve coşkuyla bütün derneklerimizle­ bütün taraftarımızla omuz omuza kol kola hem festivalimizi hemde Göztepe Gençlik ve Spor Kulübü kuruluş yıl dönümü yemeğini hep beraber gerçekleştirece­ğiz.

Unutulmamalıdır­ ki Göztepe taraftarı bu kulübün hem camiası,hem sahibi,hem de sevdalısıdır.

GÖZTEPE YALI DERNEĞİ


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.