erhanaltıngöztepeFutbolculuk kariyerinde Göztepemiz’in formasını giyen ve son olarak Samsunspor’u çalıştıran Erhan Altın, Göztepemiz’in yeni Teknik Direktörü oldu.

İmza törenine Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş ve Futbol Direktörümüz Özgür Zengin’de katıldı.

Gerçekleşen imza töreninde Başkanımız Hüseyin Altınbaş yeni Teknik Direktörümüzü şu sözlerle açıkladı; “1979-1981 yıllarında kulübümüzde futbol oynamış, 1980-1981 yılında şampiyonluk yaşamış hocamız Erhan Altın Teknik Direktörümüz olarak artık takımımızın başında. Erhan Altın hocamızın kulübümüze yabancı olmaması ve teknik adamlık tecrübesi ile bize büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Hocamızın istek ve arzusu bize Göztepemiz’de neler yapabileceğinin sinyallerini verdi. Teknik ekibimiz, taraftarlarımız, oyuncularımız, kulüp çalışanlarımız, basın mensuplarımız güçlü bir ekip olarak Göztepemiz’e önemli başarılar yaşatacağız” dedi.

erhan altınBaşkanımızın ardından imza töreninde konuşan yeni Teknik Direktörümüz Erhan Altın; “Öncelikle hayallerimi süsleyen camiaya geldiğim için çok mutluyum. Özellikle Başkanımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Pozitif düşüncesini ve güçlü enerjisini bize yansıttı. Ben 1979 -1981 yılları arasında bu büyük kulübün formasını giydim. Göztepe’de oynadığım ilk sezon küme düştük. Aynı kadro ile taraftarlarımıza söz vererek bir sonraki sezon tekrar bir üst lige çıktık. Özellikle belirtmek isterim ki; Göztepe çok özel bir kulüp. Böyle bir ekip içinde çalışmak biz futbol adamları tarafından özlenen bir ortam. Burada ne yapacaksak hep birlikte yapacağız. Biz Göztepe’de sürekliliği yakaladığımız zaman başarı gelecektir. Camiamızla ve tüm birimlerimizle bir ekibiz. Hep birlikte kenetlenip başarılı olacağız” dedi.

Ayrıca Teknik Direktörümüz Erhan Altın’ın ekibinde Taner Gülleri, Şenol Odabaşı ve Çağlayan Çağlar yer alacak.

Kaynak:Resmi site

 


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.