altinbashaber3_IC5JVSARIYER maçının son dakikalarında taraftarın hedef tahtası olarak gördüğü ve sert tepki gösterdiği Başkan Hüseyin Altınbaş, yaşananlara cevap verdi. İşte Altınbaş’ın açıklamaları:

‘Göreve başladığım 31 Mayıs 2013 tarihinden geldiğimiz şu güne kadar camiamızın sıkıntı ve isteklerine cevap vermek amacıyla tüm iyi niyetim ve inancımla çalıştım. Herkesin de bildiği üzere ilk işim yaşamımda yer alan her şeyi ikinci plana atarak İzmir’e yerleşmek oldu. Camia ile yönetim arasında duvarlar var iletişim kurulamıyor dediler. O duvarları balyozla değil tankla tüfekle yıkarak herkesin bana istediği an ulaşmasını sağladım.

‘Başkanım sen bu kulübe tesis kazandır gerekirse 10 yıl şampiyon olmayalım’ diyen taraftarımızın sesine kulak vererek 88 yıllık hasrete son vermek amacıyla tesis inşaatımıza şov yapmadan icraat yaparak başladım. Kulübümüzün menfaatine olacak her durumda kaçınmadan taşın altına elimi soktum.. Kulübümüzü camiamızla birlikte yöneteceğimiz büyük projenin ilk parçasını ise geçen hafta oluşturdum ve Göztepemiz’in değerli isimlerinin yer aldığı ‘altyapı yönetim kurulumuzu’ kurdum.

10 aylık görev sürem içersinde Göztepemiz için yaptığım çalışmaların temeline hep biz olgusunu yerleştirdim. Göztepe Spor Kulübü Başkanı olarak camiadan uzak bir yönetim anlayışını benimsemek yerine biz yönetiyoruz algısını herkesin zihnine kazımak istedim.

‘MAKAMA SAYGI GÖSTERİN’

Sarıyer maçında ‘Göztepe bizimdir bizim kalacak’ sloganı atılırken o sloganı üstüne alacak bir yönetim anlayışı benimsemediğim için de hiçbir rahatsızlık duymadığımın bilinmesini isterim. Ancak Göztepe’nin değerleri içersinde makamlara saygı olduğunu ve Göztepe Spor Kulübü Başkanlık makamının da Göztepe’nin büyüklüğünden dolayı saygıyı hak ettiği düşüncesi içersindeyim. Başta bu makamda bulunan şahsımdan, saha içinde şanlı Göztepe forması giyen futbolcumuza, armamızı taşıyan teknik heyetten, personelimize ve hatta misafirimiz olanlara kadar fiili davranışlarda bulunanların şunu iyi bilmesini isterim ki; kulübümüzü daha iyi yönetebilecekleri inançları varsa kapımız her zaman olduğu gibi ardına kadar açık. Arzu edilen her şartta görüşmeye hazırım. Saygılarımla…’


Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.