No image

Teknik Direktörümüz Metin Diyadin Balıkesirspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Galibiyet için sahaya çıktılarını ve bu yüzden çift forvet başladığını belirten Metin Diyadin “Öncelikle oyuna baktığımız zaman 15. dakikadan sonra ağırlığımızı koyduk. İlk yarı iki tane çok net gol pozisyonu yakalamamıza rağmen bunları değerlendiremedik. İkinci yarıda yine galibiyeti arayan takım görüntüsündeydik. Hiç beklemediğimiz anda şanssız bir gol yedik, galibiyet golünü ararken bir anda geriye düştük. Bu dakikadan sonra maçı çevirmeye çalıştık, gol pozisyonları da yakaladık ama olmadı. Yakaladığımız pozisyonları değerlendiremeyince 1 puana razı olduk.” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktörümüz Metin Diyadin, Gökhan Karadeniz’in kadroda olmaması hakkında gelen soruya ise “Gökhan Karadeniz benim beklentimin en yüksek olduğu oyunculardan biri ama hala daha sakatlığı %100 düzelmedi. Kendisinden beklentimiz ve onun da istediği %100 olarak kalitesini göstermesi, sakatlığı tam olarak geçmediği için kadroda yer almadı” cevabını verdi.

Balıkesirspor ile berabere kaldığımız maçın ardından Erkan Sekman ve Hakan Barış mücadeleyi yorumladı.

Maçı değerlendiren Erkan Sekman “Oyuna çok iyi başlayamadık fakat 15. dakikadan sonra kontrolü elimize aldık. 3-4 net pozisyondan yararlanamadık, ikinci yarıda baskılı oynadığımız dakikalarda kalemizde golü gördük. Mağlup duruma düştükten sonra beraberlik golünü yakalasakta galibiyet golünü atamadık. Bu maçlarda girdiğin pozisyonları değerlendiremeyince galibiyeti elde edemiyorsun” dedi.

Erkan Sekman’dan sonra konuşan bir diğer oyuncumuz Hakan Barış ise “Oyuna iyi başlamadık fakat ilk yarının ortalarına doğru kontrolü elimize aldık bu dakikalarda taraftarımızın da müthiş desteği vardı. Birçok pozisyona da girdik fakat sonlandıramadık, ikinci yarıda kalemizde golü gördükten sonra tekrar üstün oynamaya başladık beraberliği yakaladık ama kazanamadık. Önümüzdeki hafta Yeni Malatyaspor deplasmanında kazanarak bu beraberliği telafi etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.