No image

Teknik Direktörümüz Tamer Tuna, Adnan Süvari Tesisleri’mizde gerçekleşen basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu.

Tamer Tuna: Sivasspor maçı öncesinde hedefimiz tabii ki sahadan 3 puan ile ayrılarak 4 maç üst üste kazanma başarısını gösterebilmekti. Bu hafta Başakşehir karşılaşmasında da hedefimiz kazanmak. Sivasspor karşılaşmasında sahaya yansıtmak istediklerimizi büyük ölçüde yaptık bunu Başakşehir karşısında da sürdürmek istiyoruz. Disiplinli, karakterli bir takıma sahibiz. Başakşehir de ligimizin güçlü ekiplerinden birisi, sahada güzel bir karşılaşma izleyeceğimize eminim. Rakibimize yarın oynayacakları Avrupa Kupası maçında başarılar diliyorum.

Gençlerbirliği karşılaşmasında sahaya pozitif bir şekilde etki eden harika bir taraftar vardı. Onlar Göztepe’nin en büyük parçası aynı desteği Başakşehir maçında da göreceğimize şüphem yok. Milli maç arasına moralli bir şekilde girmek istiyoruz. Lige verilecek arada eksiklerimiz üzerine çalışmalar yaparak daha güçlü bir Göztepe haline geleceğiz.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.