No image

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’in açıklamaları şu şekilde:

Yakından takip ettiğiniz gibi yıllardır hayalini kurduğumuz kendi stadı olan, tesisleşme yönünde önemli adımlar atan ve sahada özlediğimiz mücadeleyi gösteren Göztepe için bu sene hızlı adımlar atmaktayız. Bu yolda yönetimimiz, çalışanlarımız, teknik ekibimiz, sporcularımız ve taraftarlarımız birlik olarak büyük bir özveri göstermektedirler. Özellikle taraftarlarımız gerek tribünde gerekse sosyal medyada kötü ve çirkin tezahürat, saha olayları gibi konulara hassasiyetle yaklaşıp tepki göstererek her maçta takımımızın yanında yer almak istediklerini açıkça ifade etmekte ve bu yönde güçlü bir irade ortaya koymaya başlamışlardır.

Ancak sizlerin de bildiği gibi zaman zaman münferit olaylar yaşanmaktadır. Bu olaylar kulübümüzü ve bilhassa Göztepe‘yi tribünlerde yalnız bırakmak istemeyen taraftarlarımızı rahatsız etmektedir. Kulüp olarak bu tarz münferit olayların sonuna kadar karşısında olacağımızı, olaylar sebebiyle TFF’den alınan cezaların sebep olan kişilerden tazmini konusunda hukuki her türlü hakkımızı kullanacağımızı ve son oynanan Eskişehirspor karşılaşmasında saha olaylarına ve para cezası almamıza neden olan kişi ve kişiler hakkında yasal yollara başvuracağımızın bilinmesini isterim.

Bundan sonra da tüm sezon boyunca taraftarlarımızın Göztepe’nin yanında olmasına engel olacak veya kulübümüzü zarara uğratacak kişi ve kişilerin tespiti ile haklarında hukuki işlemlerin başlatılması konusunda çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir.

Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil


Tags

Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.