No image

Göztepe Teknik Direktörü Okan Buruk ve başarılı defans oyuncusu Leo, Göztepe-Ümraniyespor karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Okan Buruk: Öncelikle geçen haftaki mağlubiyetin ardından kendi sahamızda kazanmak için çıktığımız ve hafta boyunca da istekli bir şekilde bunun için çalıştığımız bir maçtı. Maça iyi başladık, kalemizde çok pozisyon vermedik. Rakibimiz ilk yarıda bir kere geldi o da gol oldu. İlk yarıda çok net 2 adet penaltımız verilmedi. Hakemin görmeme şansının olmadığı bir el pozisyonu vardı. Genelde 4. hakem ve yan hakemler kararları verdi onun dışında maalesef orta hakem top ve pozisyonlar ile ilgilenmedi. İkinci yarıya daha önde, daha istekli başladık ama özellikle üçüncü bölgeye getirdiğimiz topları daha iyi kullanmamız gerekiyordu. İstediğimiz gibi bir maç olmadı. Biz her zaman burada taraftarımız ile birlikte sevinmeye alışmıştık. Ligde 3. sıradayız, 40 puan topladık. Oyuncularım ile birlikte bu takımı iyi yerlere getirmek için sezon başından beri büyük emekler verdik. Son dönemde istediklerimizi başaramadık bu yüzden üzgünüz. Taraftarlarımızın desteğine layık olmaya çalıştık ama başaramadık. Önümüzde 10 tane maç var. Ben oyuncularıma güveniyorum. Hedeflerimizi başarmak için bu maçlarda elimizden geleni yapacağız.

Leo: Zor bir periyottan geçiyoruz. Bugün rakibimiz çok az pozisyon buldu ama gol atmayı başardılar. Biz sayamadığım kadar pozisyona girdik ama olmadı. Çok üzgünüz. Bundan sonra çok iyi bir şekilde kenetlenip sezon sonunda hedefimize ulaşacağız.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.